R5 3500X ve 1660S sistem alınır mı?

delequ

Hectopat
Daha fazla  
Şu sistemi özelleştirerek fotoğrafdaki gibi hale getirdim. Fiyatı uygun geldi ama anakart biraz düşük kaldı gibi. Anakartı arttırmalı mıyım yoksa bu şekilde iyi midir?

https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-5a

pc.png

Güzele benziyor 🙂
Ama hocam PSU seçiminizi değiştirmeniz faydalı olabilir.
Ayrıca MSI B450M-A PRO Max model anakarta eğer bütçeniz yetiyorsa çıkabilirsiniz. 4133 MHz'e kadar desteği var.

Satın aldığınızda kendiniz değiştirmeniz gerekecek o zaman. Malum çoğu bilinmeyen markanın PSU'su güvenilmez derecede kötü oluyor. Tüm sistemi yakabilir derecede.

Arkadaşım RX580'li sistem almıştı buradan 5-6 ay önce PSU'su aynı şu an gayet iyi kullanıyor kendisi değiştirmem kesin lazım olur mu?

Sistem gayet iyi alınır ama ben su dönemde bu sisteme yakın bir PC'de 1.5 t toplam alan bana yetmiyor yani size de yetmeme ihtimaline karşı bir HDD veya SSD bakabilirsiniz tabii hemen alın demiyorum araştırın elinizin altında bulunsun.
Anakart Pro M.2 Max modeli bulursanız ben kullanıyorum cok memnunum.
Ekran kartı alternatif olarak bakmak isterseniz 5600XT modeline bakabilirsiniz.

Sistem gayet iyi alınır ama ben su dönemde bu sisteme yakın bir PC'de 1.5 t toplam alan bana yetmiyor yani size de yetmeme ihtimaline karşı bir HDD veya SSD bakabilirsiniz tabii hemen alın demiyorum araştırın elinizin altında bulunsun.
Anakart Pro M.2 Max modeli bulursanız ben kullanıyorum cok memnunum.
Ekran kartı alternatif olarak bakmak isterseniz 5600XT modeline bakabilirsiniz?

İlerike zamanlarda kesinlike 1 TB harddisk ekleyeceğim şu an bütçem ona yetmediği için ekleyemedim.

Geri
Yukarı