R5 3500X ve GTX 1650S sisteme 500W PSU yeterli mi?

HmK

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak, ben İtopya'dan hazır bir sistemi özelleştirerek R5 3500X yaptım. Ekran kartı ise 1650S ama PSU konusunda 500W PSU yeterli mi sizce ve 80+ olması önemli midir? Yardımınızı bekliyorum.
Screenshot_20200729-155317.png

O PSU alınmaz, SSD kronik sorunlu. Power Boost yerine FSP öneririm. Adata SU630 yerine Kingston HyperX Fury modelini öneririm.
PSU kronik sorunlu değil direkt olarak bomba :D O PSU yerine FSP, High Power, Corsair, Cooler Master, Sharkoon benzeri PSU'ları alabilirsiniz. SSD kronik sorunlu bir de onu değiştirin.

O PSU alınmaz, SSD kronik sorunlu. Power Boost yerine FSP öneririm. Adata SU630 yerine Kingston HyperX Fury modelini öneririm.

Bütçem o kadar ve oynayacağım oyunlar GTA CS Valorant PUBG Mobile gibi oyunlar bütçeyi aşıyor dediklerinizi yapınca
500W yeterli gelir. Ama başka bir 500W PSU ile değiştirin Power Boost'lara pek güvenilmez.

PSU kasayla birlikte.
PSU kronik sorunlu değil direkt olarak bomba :D O PSU yerine FSP, High Power, Corsair, Cooler Master, Sharkoon benzeri PSU'ları alabilirsiniz. SSD kronik sorunlu bir de onu değiştirin.
Ama bu sistem beni ne kadar götürür şimdi bu haliyle.

Geri
Yukarı