R5 3500X ve RX 580 Sistem Toplama

Sizin istediğiniz bilgisayara baktım çok kazık 12 taksit yapıyorlar 500TL.
500 X 12 = 6000 onun yerine yine 12 taksit yapabileceğiniz incehesap.com'dan PC önereyim.
Bunda şu değişiklikleri yapın.

Eki Görüntüle 519636

12 ay taksitte ay başı 540 falan ediyor bazı kartlarda 520.
Keşke bu durumu belirtseydiniz.

Elden senet taksit yapan tek firma bu oldugu için fiyata biraz önem vermemem gerekiyor imkanlar bunu gerektirdiği için o yüzden bunların arasında en iyisi hangisi ise onu almaya tercih ediyorum.

Hocam kredi kartı kullanmadığım için senetle taksit yapıyorlar o yüzden fiyatlarda piyasaya göre ondan biraz abest kaçıyor.

Bir tanıdığınızdan isteyin ona parayı verirsiniz. O öder ayrıca sanal kartla bile ödeme yapılıyor İninal kartıma bile 750TL yükleyebiliyorum sizde yapabilrsiniz aylık atarsınız. Olmaz mı?

Bir tanıdığınızdan isteyin ona parayı verirsiniz. O öder ayrıca sanal kartla bile ödeme yapılıyor İninal kartıma bile 750TL yükleyebiliyorum sizde yapabilrsiniz aylık atarsınız. Olmaz mı?

Aylık sanal kartla nasıl ödeme yapacağız hocam? Kredi kartı ile ilk tek çekim yapmamız gerekiyor sanırım doğru mu?
İlginizden dolayı teşekkür ederim fakat verdiğim sitede hiç yoktan bunu al bu daha iyi diyebileceginiz bir sistem var mı?

Aylık sanal kartla nasıl ödeme yapacağız hocam? Kredi kartı ile ilk tek çekim yapmamız gerekiyor sanırım doğru mu?
İlginizden dolayı teşekkür ederim fakat verdiğim sitede hiç yoktan bunu al bu daha iyi diyebileceginiz bir sistem var mı?

Hocam ben olur sanıyordum ama olmuyormuş o sitede senin seçtiğin en iysi gibi.
Bence bir borcu olmayan bir yakınına ödet ya da onu al ama tavsiye etmem.
Bence bir konu aç sor.

Hocam ben olur sanıyordum ama olmuyormuş o sitede senin seçtiğin en iysi gibi.
Bence bir borcu olmayan bir yakınına ödet ya da onu al ama tavsiye etmem.

Hocam önermeme sebebiniz nedir? Aşırı oyun düşkünü birisi değilim ya da en yüksek kalitede oynamazsam oynamam diyen biride değilim. 🙂

Hocam önermeme sebebiniz nedir? Aşırı oyun düşkünü birisi değilim ya da en yüksek kalitede oynamazsam oynamam diyen biride değilim. 🙂

6000 TL'ye çok düşük bir sistem alıyorsunuz anakart kasa bahsederdim ama bu aralar kesin konuşunca yanlış çıkıyor hep. Bir konu açın bu durumla ilgili belki ATM'den falan taksit yatırılıyordur.(yaşım 13 hocam demeyin rahatsız oluyorum)

6000 TL'ye çok düşük bir sistem alıyorsunuz anakart kasa bahsederdim ama bu aralar kesin konuşunca yanlış çıkıyor hep. Bir konu açın bu durumla ilgili belki ATM'den falan taksit yatırılıyordur.(Yaşım 13 hocam demeyin rahatsız oluyorum)

Teşekkürler tekrardan ilginiz için ben bakayım biraz daha.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı