R5 3600 2070 Super sistem toplama

Bu sisleme 2070 SUPER OC alsam güç kaynağı yeterli olur mu ?

750W 80+ Silver bir PSU, hele ki markası Corsair ise, 2080 Ti'lı bir sistemi bile rahatlıkla besler. Ondan şüpheniz olmasın.

özelliştirme seçeneklerinde msi modeli yok asus sponsorluğunda toplanmış ve bence fiyat açısından asus rog strixli bir kasa için fiyat iyi.

Yok ben ilk mesajda belirtilen parçalar üzerinden konuştum, Sinerji'deki hazır sisteme bakmadım.

Bu arada anakart olarak yukarıda linki paylaşılan MSI MPG X570 Gaming Edge modelini öneririm ben de.

Ben yine firmaların aşırı indirim yapacağını düşünmüyorum Türkiye'de ve bence bu sistem çok uygun yani tek tek toplarsan muhtemelen biraz daha pahalı olur ama birde montaj vs. uğraşmamak da güzel bir şey .
EDIT:Bence alttan ssdyi 512gb yapmalısınız çok iyi olacaktır.
Bence yanlış düşünüyorsunuz tek tek toplamak bazen daha uyguna gelebiliyor. Bazı parçalar x sitesinde 300 tl iken y sitesinde 200 tl olabiliyor. Benimki daha uyguna geldi montajı da aşırı zevkli oldu 3. pc mi topladığım için artık çözdüm işi :)

Son düzenleme:
Bence yanlış düşünüyorsunuz tek tek toplamak bazen daha uyguna gelebiliyor. Bazı parçalar x sitesinde 300 tl iken y sitesinde 200 tl olabiliyor. Benimki daha uyguna geldi montajıda aşırı zevkli oldu 3. pc mi topladıgım için artık çözdüm işi:)
Evet bende zaten biliyorum tek tek toplayarak daha ucuz olabileceğini ama fiyatlar açısından sinerji uygun fiyatlar sunuyor bence bende yakın zamanda ordan toplamayı düşünüyorum çünkü toplama konusunu beceremeyeceğimi düşünüyorum.

Bence yanlış düşünüyorsunuz tek tek toplamak bazen daha uyguna gelebiliyor. Bazı parçalar x sitesinde 300 tl iken y sitesinde 200 tl olabiliyor. Benimki daha uyguna geldi montajıda aşırı zevkli oldu 3. pc mi topladıgım için artık çözdüm işi:)

Montaj yapmayı biliyorum ve aynen çok zevkli 6 ay en geç olmak üzere 3 ayda bir temizlerim teşekürler vakit ayırdığınız için daha araştırıp düşunücem.

Baktım ve attığım sistemi almanı öneririm.

Hoş ekran kartını ücüza getiriyor ama benim 1TB M2 ye ihtiyacım yok 500GB sata SSD yeterli birde arkadaşın işlenişinde güçlü bu kıriterlere beya uyuyor
Hoş ekran kartını ücüza getiriyor ama benim 1TB M2 ye ihtiyacım yok 500GB sata SSD yeterli birde arkadaşın işlenişinde güçlü bu kıriterlere beya uyuyor

Yarın ayık kafayla düşünsem iyi olucak sarhoş gibiyim 😴

Son düzenleme:

Yarın ayık kafayla düşünsem iyi olucak sarhoş gibiyim 😴
Dostum X570 gibi bir anakart tercihi yapıp SATA SSD tercihi yapmak saçma olur en azından SSD'nın boyutunu düşürebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı