R5 3600+5600XT'li sistem için PSU ve kasa önerisi

1011TL yapıyor.
Hocam arkadaş 850 TL demiş.

1014TL yapıyor.
Hocam bütçemden yaklaşık 200tl fazla söylemişsiniz.

Şunu da bir düşünebilirsin, Spec Delta'dan daha iyi hava sirkülasyonu var. Full mesh panel. İçindeki PSU Aerocool Aero White 650W 80+, gayet kaliteli bir model.

Şunu da bir düşünebilirsin, Spec Delta'dan daha iyi hava sirkülasyonu var. Full mesh panel. İçindeki PSU Aerocool Aero white 650W 80+, gayet kaliteli bir model.

Bütünleşik gelen PSU'larda hep şikayet var ayrı alması daha iyi 100TL için sonra 1000TL harcamasın.

Kapanma, reset bir sürü sorunlar duyuyoruz araştırın sizin için ekstra çaba harcayamayacağım istemiyorsanız inanmazsınız benim tavsiyeme.
Hiç denk gelmedim, soyut bir iddia olarak nitelendiriyorum bunu. PSU ve Kasa kombinasyonları çok tercih ediliyor. Öyle bir sorunları olsa hiç tavsiye edilmezdi, peynir ekmek gibi gidiyorlar.

Şunu da bir düşünebilirsin, Spec Delta'dan daha iyi hava sirkülasyonu var. Full mesh panel. İçindeki PSU Aerocool Aero White 650W 80+, gayet kaliteli bir model.
Düşüneceğim hocam çok cazip ve iyi geldi.

Hiç denk gelmedim, soyut bir iddia olarak nitelendiriyorum bunu. PSU ve kasa kombinasyonları çok tercih ediliyor. Öyle bir sorunları olsa hiç tavsiye edilmezdi, peynir ekmek gibi gidiyorlar.

İşi fazla bilmeyenler için iyi tercih gibi görünen tuzak bunlar biraz maalesef 100-200TL harcayıp çok daha düzgün setup (konfigürasyon) kurabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı