R5 3600 B450 Tomahawk Sistem Önerisi

bu kartta 40 dolarlık steam kodu kampanyası felan var şuan bide videolarda 1080pde güzel gözüküyor yoksa önemli değil nvidia veya farklı marka olması.
Hayır bu seriler ilk çıktığında baya sorunluydu ki bu sorunlar hala devam ediyor bu yüzden böyle söyledim.

RX 5700 XT:

Kasaya max 7000-8000 harcayabilirim hocam. Şikayet konusunda hepsi sıkıntılı ama bilmiyorum hangi firma daha iyi nereden toplamalıyım hepsi gözümü korkutuyor vatandan mı toplayayım?
bende yeni topladım hocam bugun topladım hatta siparişleri geçtim bir kismi itopya bir kısmı trendyol nerde ucuz bulduysam eger hemen gelmesini beklemiyeceksen ucuz buldugunu sipariş ver hocam bence malum kargolar vs çok sıkıntı benim sahsi kargolarımda 10 günde ulaşiyor firmanın yapıcagı pek bir şey yok he dersen ki ben takip caliştirmak istiyorm direk 1 haziran da vatan açılıyor hocam gidersin magaza toplar en hızlı öyle geliyor ama ucuz olsun diyorsan netten sipariş vermek daha mantıklıdır.

bende yeni topladım hocam bugun topladım hatta siparişleri geçtim bir kismi itopya bir kısmı trendyol nerde ucuz bulduysam eger hemen gelmesini beklemiyeceksen ucuz buldugunu sipariş ver hocam bence malum kargolar vs çok sıkıntı benim sahsi kargolarımda 10 günde ulaşiyor firmanın yapıcagı pek bir şey yok he dersen ki ben takip caliştirmak istiyorm direk 1 haziran da vatan açılıyor hocam gidersin magaza toplar en hızlı öyle geliyor ama ucuz olsun diyorsan netten sipariş vermek daha mantıklıdır.
Hocam ucuz olması güzel ama hadi bi sıkıntı çıktı o ucuz firmaların çoğu hakkında hiçbir fikrim yok o zaman napıcaz değecek mi 100 200 lira için uğraşmaya
RX 5700 XT:
Hocam teşekkür ederim önerin için hoşuma gitti bu sistem ama farklı farklı yerden toplamak çok gözümü korkutuyor. Ekran kartını alabilirim farklı yerden ama diğerlerini tek siteden toplama imkanın var mı güvenilir en azından diğerlerinden daha güvenilir?

Anakart ile kasa en uygun Itopya üzerimden olduğu için bozuluyor o iş.

RAM olarak 3200 MHz CL16 alıp PSU yükseltip ekran kartı ayrı alınaabilir.

Birde montaj hizmeti görmedim zaten kendiniz montaj yaptıktan sonra çok saçma olur.
Montaj şuan ücretsiz dediğiniz gibi yapsam ekran kartını ayrı alsam güzel olabilir. Montaj yaparken test ediyorlar galiba değil mi? arızalı gelmez yani montajı onlar yaparsa?

Yeni konular

Geri
Yukarı