R5 3600 GTX 950 God of War performansı

Daha fazla  
Ekran kartım GTX 950, God of War'ı Low ayarlarda 30 FPS üstü oynatır mı? YouTube'daki videolarda herkes farklı FPS alıyor, bir de buraya yazayım dedim.

Sistemim:
Ryzen 5 3600
16 GB 3600 MHz 2x8 RAM
240GB SATA SSD
B550M SH2 anakart
Gigabyte Windforce GTX 950

Son düzenleyen: Moderatör:
Şansınızı deneyebilirsiniz hocam, alttaki videoda bulunan işlemci sizin işlemcinizle kıyaslanabilir. Bu videodan daha fazla FPS alacağınızı düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şansınızı deneyebilirsiniz hocam, alttaki videoda bulunan işlemci sizin işlemcinizle kıyaslanabilir. Bu videodan daha fazla FPS alacağınızı düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kıyaslanabilir kıyaslanmasına fakat GTX 950 bu altı üstü. Oyun GTX 1060 6GB hatta 1070 & 1660Ti seviyesi ekran kartlarıyla bile sağlam tekli çekirdeğe sahip 4 çekirdekli işlemcilerle darboğazsız rahat bir şekilde çalışabildiği için CPU'nun belli bir limitten sonra pek bir önemi yok. GTX 950'yi i5-4670 gibi bir işlemci bile bu GoW'da cayır cayır besler.
Bu videodan daha fazla FPS alacağınızı düşünüyorum.
Böyle bir şey söz konusu değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı