R5 3600 için 400 TL CPU soğutucu önerisi

Anladığım kadarıyla spectrumu öneren kimse yok. O kadar kötü mü ya :)
Başka önerisi olan var mı? Hyper 212 Spectrum, aercool Cylon, MasterAir 410P ve Snowman T6 Ultra 6 arasında kaldım.

Son düzenleme:
Anladığım kadarıyla spectrumu öneren kimse yok. O kadar kötü mü ya :)
Başka önerisi olan var mı? Hyper 212 Spectrum, aercool Cylon, MasterAir 410P ve Snowman T6 Ultra 6 arasında kaldım.
410P fazlasıyla ses yapan bir model tavsiye etmem. Cylon fiyatına göre kötü değil ancak sesi biraz yüksek. T6 daha ucuz ve hepsiyle arasında en fazla 1-2 derece oynayacaktır. Spectrumun incelemesini izleme șansım olmadı ancak aralarindaki en iyi soğutma onda olacak diye tahmin ediyorum. Eğer ileride ikinci fanı takma șansınız olacaksa arctic 34 alınız. Içinden ikinci fan için bracket çıkıyor ve iki fan ile kalanların önüne geçecektir.

410P fazlasıyla ses yapan bir model tavsiye etmem. Cylon fiyatına göre kötü değil ancak sesi biraz yüksek. T6 daha ucuz ve hepsiyle arasında en fazla 1-2 derece oynayacaktır. Spectrum'un incelemesini izleme șansım olmadı ancak aralarindaki en iyi soğutma onda olacak diye tahmin ediyorum. Eğer ileride ikinci fanı takma șansınız olacaksa Arctic 34 alınız. Içinden ikinci fan için bracket çıkıyor ve iki fan ile kalanların önüne geçecektir.

Spectrum'u sipariş ettim, bugün elime ulaştı hocam. Acaba Spectrum'a ikinci fanı takabilme şansım var mıdır? Bir de benim kullandığım kasa MB511 ARGB model ama egzoz fan ARGB değil, bu hava soğutucunun fanı ARGB 4 pinli bir fan ama kontrol edilemiyormuş. Hava soğutucuda ki fanı çıkarıp egzoz fan yapsam kontrol edebilir miyim ARGB olduğu için acaba?

Spectrum'u sipariş ettim, bugün elime ulaştı hocam. Acaba Spectrum'a ikinci fanı takabilme şansım var mıdır? Bir de benim kullandığım kasa MB511 ARGB model ama egzoz fan ARGB değil, bu hava soğutucunun fanı ARGB 4 pinli bir fan ama kontrol edilemiyormuş. Hava soğutucuda ki fanı çıkarıp egzoz fan yapsam kontrol edebilir miyim ARGB olduğu için acaba?
içinden ikinci fan için braket çıktı mı hocam? Eğer çıkmamışsa bir şekilde temin edip taklıabilir diye düşünüyorum. Yine de panel gibi duruyor ve takılması çok zor olacaktır. Hayır ARGB değil kendi içinde FRGB hocam o fan. Kontrol edilemiyor.

Geri
Yukarı