R5 3600 için 400TL soğutucu tavsiyesi

Hangisini alayım kararsız kaldım.😀

aga gerçekten o fiyata evet doğru düzgün soğutucu yok dark var aldım pişmanım soğutmuyo bile wipaste sürdüm üstüne gene farketmedi r5 3600 var bende de yaramıyo anca voltaj düşürdüm öyle soğutuyo kendini anlayacağın üstüne biraz daha para koyup Arctic Freezer 34 eSports DUO CPU Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bunu alman

Freezer 34 overpriced şuanda, alınmaz. SE 214-XT gayet yeterli olacaktır. Atılan Dark soğutucu hakkında bilgim yok, @Sir Benjamin yardımcı olacaktır.

Dark Freezer X128 marka basılan bir soğutucu, Gametech Freezer Pro HD120 yazın bakın ne çıkıyor. :D

SE 214 XT ile 224 XT arasında yükseklik farkı var, performansa etkisi olmaz. X127 yükseklik olarak biraz daha rahat bir soğutucu, RAM'e çarpma ihtimali daha düşük.

Dark Freezer X128 marka basılan bir soğutucu, Gametech Freezer Pro HD120 yazın bakın ne çıkıyor. :D

SE 214 XT ile 224 XT arasında yükseklik farkı var, performansa etkisi olmaz. X127 yükseklik olarak biraz daha rahat bir soğutucu, RAM'e çarpma ihtimali daha düşük.

Tamamdır, önerileriniz için teşekkür ederim sizin dediğiniz macun ile soğutucuyu sipariş ediyorum.

Geri
Yukarı