R5 3600 icin Snowman T6 Ultra F/P soğutucu

alix5555

Centipat
Forumdaki R5 3600 icin olan CPU fan oneri basliklarinin cogunu inceledim. Surekli Onerilen 3-4 urun var ve bunlarin ya stogu yok ya da muazzam pahalliya satılıyorlar.
Baslikta belirtmis olduğum sogutucuyu öneren görmedim forumda. Baska bir forumda yogun olarak onelerildigini ve kullananlarin incelemelerine rastgeldim.
Technopat ailesinden bu fani kullanan veya bilgisi olan varsa hem benim için hem de ihtiyaci olan diger arkadaslar için bilgilerini paylasirsa memnun olurum.
Urun linki:

3600 için şuan yeterli olan en ucuz soğutucu sanırım nedense kötü deniyor sebebini anlamış değilim soğutma olarak fiyatına göre kötü değil.

Aşağıda verdiğim fanın markası bilindik bir markadır. Bununla beraber MX4 macun da alırsanız ciddi sıcaklık düşüşleri yakalayabilirsiniz. İçinden zaten termal macun çıkıyor fakat daha da serin olsun derseniz alabilirsiniz yani.

Aşağıda verdiğim fanın markası bilindik bir markadır. Bununla beraber MX4 macun da alırsanız ciddi sıcaklık düşüşleri yakalayabilirsiniz. İçinden zaten termal macun çıkıyor fakat daha da serin olsun derseniz alabilirsiniz yani.

Adindan da belli biraz ince gibi duruyor tam olarak kapatir mi islemciyi. Aslinda 200 TL civarinda bayağı guzel secenekler varmis 1200TL'lik islemciye 600 TL verip sogutucu almaya degmezmis

Yeni konular

Geri
Yukarı