Snowman T6 Ultra 6 soğutucu nasıldır?

The Virtuoso

Hectopat
Selamlar,

Yavaş yavaş donanımımdaki eksikleri gidermek istiyorum. Kısa zaman içinde Snowman T6 Ultra 6 işlemci soğutucu alma planım var.

Ryzen 3 3100 işlemci, Gigabyte A320M-S2H anakarta sahibim.

Bu soğutucu parasına değer mi? İyi midir?

Fena değil, ancak termal macunu ve fanı kalitesiz. Fanlarının çok ses yaptığını ve termal macununun kötü olduğunu söylüyorlar.
Önerim 219 TL'ye SE-224 alman olacaktır, bizzat kullanıyorum ve fiyatına göre malzemesinden tut içeriği çok iyi ve bol. Ayrıca incelemesini de yaptım.

Termal macun olarak da Arctic mx4 epey tercih edilmiş gözüküyor popüler alışveriş listelerinde. Onu eklemiştim sepete. Önermez misiniz?
Kendim de kullanıyorum ve gayet güzel. Lakin içerisinden çıkan berbat macunu kullanmanızı tavsiye etmem. Zalman ZM-STC8 alırsanız yanına çok güzel olu

Fena değil, ancak termal macunu ve fanı kalitesiz. Fanlarının çok ses yaptığını ve termal macununun kötü olduğunu söylüyorlar.
Önerim 219 TL'ye SE-224 alman olacaktır, bizzat kullanıyorum ve fiyatına göre malzemesinden tut içeriği çok iyi ve bol. Ayrıca incelemesini de yaptım.
Hocam teşekkür ederim. İncelemenizi de okudum. Seçeneklerim arasında değerlendireceğim ✌

Yeni konular

Geri
Yukarı