R5 3600 işlemci tray olarak alınır mı?

Meridyen dede

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar R5 3600 alacağım ve bütçemi diğer parçalara ayırmam gerek işlemcinin tray versiyonu ile kutulu versiyonu arasında 200TL'den fazla fark oynuyor.
Bende tray ama fanlı işlemci buldum Akakçe'den fakat işlemcinin başlığında fan işlemci yazıyor açıklamasında soğutucu yoktur diyor yorumlara girince hem soğutuculudur yazan satıcılar var hem soğutucu yoktur yazan satıcılar var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar R5 3600 alacağım ve bütçemi diğer parçalara ayırmam gerek işlemcinin tray versiyonu ile kutulu versiyonu arasında 200TL'den fazla fark oynuyor.
Bende tray ama fanlı işlemci buldum Akakçe'den fakat işlemcinin başlığında fan işlemci yazıyor açıklamasında soğutucu yoktur diyor yorumlara girince hem soğutuculudur yazan satıcılar var hem soğutucu yoktur yazan satıcılar var.
Yerinizde olsam bunu alırdım hem daha güncel hemde daha fazla performanslı.

Yerinizde olsam bunu alırdım hem daha güncel hemde daha fazla performanslı.
Bunu alıp 100 200 aralığında stok fan alabilirsiniz ya da 2. El 1800-2000 aralığında fanlı 3600 bulabilirsiniz belki.

3600 yerine 5500 al. 3600 sıfır alınacak bir işlemci değil.

Neden sıfır alınacak bir işlemci değil 2. eli 2000TL fiyatlarında fansızları genellikle 500TL daha eklersek sıfır alabiliyoruz ve ben PCI 4.0 bir sistem kurmayı düşünüyorum.

Yerinizde olsam bunu alırdım hem daha güncel hem de daha fazla performanslı.

Efendim bütçem buna yetiyor sadece aynı fiyat değil.

Yerinizde olsam bunu alırdım hem daha güncel hem de daha fazla performanslı.

Siz alın o zaman.

Hocam stok soğutucu yetersiz zaten tray fansız alıp Dark Freezer X123 almanızı öneririm.

Reis sorduğum soru haricinde her şeyi demişsiniz bu ürün fanla mı geliyor gelmiyor mu diye sordum 1 kişi bile cevaplamamış.

Neden sıfır alınacak bir işlemci değil 2. eli 2000TL fiyatlarında fansızları genellikle 500TL daha eklersek sıfır alabiliyoruz ve ben PCI 4.0 bir sistem kurmayı düşünüyorum.

Efendim bütçem buna yetiyor sadece aynı fiyat değil.

Siz alın o zaman.

Fan geliyor yanında. Attığın işlemci tray değil MPK.

Yeni konular

Geri
Yukarı