R5 3600 Opera'da 4.11 GHz çalışıyor

Nghtwng

Decapat
Daha fazla  
Benim bilgisayarımda Ryzen 5 3600 var 3.60 GHz. Opera'da dolaşırken görev yöneticisinde işlemci hızına baktığım zaman 4.11 GHz gözüküyor. Bana biraz tuhaf gibi geldi.
Bu işlerden fazla anlamam. Bir açıklama rica etsem?

ssssss.PNG

Ekranssssss Alıntısı.PNG

Benim bilgisayarımda Ryzen 5 3600 var 3.60 GHz. Opera'da dolaşırken görev yöneticisinde işlemci hızına baktığım zaman 4.11 GHz gözüküyor. Bana biraz tuhaf gibi geldi.

Eki Görüntüle 790764

Eki Görüntüle 790765
Performansta o işlemci 4.12'ye kadar çıkıyor. Sorun yok. Bilgisayarının güç planını dengeli olarak seçersen düşebilir.

Eki Görüntüle 790764

Eki Görüntüle 790765

Gayet normal bir durum ben 3600X kullanıyorum ve değerlerim sana yakın: Cmhyper 212 Black Edition çift fan ile stabil 25 derecede çalışıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    36 KB · Görüntüleme: 30
Opera Browser özellikle GX sürümü oyun gibi bir uygulama olarak tanınıyor sistemde. Nereden çıkardın bunu dediğinizi duyar gibiyim, ekran kartım RX 5600 XT idir. MSI Dragon Center uygulaması ben ne zaman Opera'yı açsam sanki oyun açmış gibi Extrem moda geçer ve oto görüntü renk ayarlarını da değiştirirdi. Opera sildim ve sorun düzeldi. Artık yalnızca Chrome kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı