Satıldı R5 3600 render ve oyun sistemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamün aleyküm arkadaşlar, kullanmış olduğum sistemi satmak istiyorum. Satma nedenim konsola geçiş yapmak içindir.

Öncelikle bütün parçalar garantilidir, ekran kartının garantisi bitmiştir fakat garanti bitmeden önce bakımları yapılmıştır detayları alt kısımdadır.

Malum korona virüsü olduğu için evime davet edip sistemi test ettirme şansım çok zor. hatta yok gibi veya başkasının evine gidip test ettirme şansım yok.

Bu yüzden size daha önce YouTube kanalımda çekmiş olduğum test videolarını ekleyeceğim. Bunun dışında isterseniz istediğiniz uygulamalarla sistemi test edip video fotoğraf olarak sizlere gönderebilirim.

İstanbul içi elden teslim olarak satabilirim. Ödeme nakit kabul etmiyorum sahte para olaylarından dolayı. Direkt bankaya havale şeklinde ödeme düşünüyorum.

Bütün parçalar yenidir sistem toplanalı çok olmadı sadece ekran kartı eski.

* Ryzen 3600. / garantili. ( 1500TL )
* 32 GB DDR4 3200MHz RAM / OC 3600 - 3700MHz/ garantili. / Garantili. GSkill. 4x8GB 3 adet ram 3200mhz bir adet ram 3600Mhz. ( 1100TL )

*120GB SSD SanDisk. / Garantili. ( 130TL)

* 240GB SSD M.2 Corsair. / Garantili. ( 300TL )

* 2TB HDD / garantili. ( 300TL)

* ASUS ROG STRIX. GTX 1080 Ti. / Garantisi bitti bitmeden önce bakım garantide bakım yapıldı chipseti değiştirildi sıfır ayarında. ( 3500TL)

* ASUS ROG STRIX. B550-F 128 GB 4400MHz destekli anakart. / Garantili. ( 1500TL)

* Cooler Master Gaming kasa + 600W cooller Master Elite V3 PSU. / Garantili. ( 700TL )

* Mekanik hisli klavye. / ( 50TL)

* Claassone ışıklı Gaming fare. / ( 50TL )

* ViewSonic 4ms 4K 32 inch monitör / garantili. ( 2000TL)

Çok küçük ışık sızması vardır, kullanıma engel değildir, sorunsuzdur. 32 inch olduğundan oyunlarda açık siyah veya gri kısımlarda panelin içerisindeki şeritler biraz belirgin olabiliyor, fotoğraf atabilirim fakat normal kullanımda genel olarak gözükmüyor sadece açık siyah kıvamında. ( Mesela discord modunu gece moduna aldığınız zaman )
Küsüratsız olarak yazıyorum. Fiyatı 11.000TL. ( Monitörsüz fiyat 9.000TL )
Bazı test videolarında RAM 12 GB veya 16 GB olabilir. 32 GB RAM'ı daha sonradan ekledim.
1.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

3.

4.

5.

6. ( 32 GB )

Son düzenleme:
Bende monitörü düşünebilirim ayrı satış var ise, ayrıca sisteme komple 9 bin verebilirim.

Hocam komple 9000TL derken monitör dahilmi yoksa monitörsüz olarak mı diyorsunuz.

Monitörü ayrı olarak da satabilirim.
Parça satışı var ise ekran kartı fiyatı alabilir miyim?

Önceliğim toplu olarak satış fakat ayrı olarak satarsam 3350 - 3500 arası düşünüyorum 2. el piyasasına göre fiyat koyunca.

1800 - 2000TL civarı hesap etmiştim monitörü.

Mart veya nisan ayında almıştım ViewSonic VX3211-4K-mhd.

Arkadaşlar toplu şekilde satıldı sistem geç girdim siteye çünkü bilgisayarım yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı