R5 3600 - RTX 2060S sisteme 1500-2000 TL PSU önerisi

Bütçe
1500-2000

an0rmal

Femtopat
Daha fazla  
RAM
TridentZ 2x8 3600 cl18
İşlemci
Ryzen 5 3600
Öncelikle sistem özelliklerim: Ryzen 5 3600, ASUS Prime X570-P, MSI Ventus RTX 2060S, G.Skill Trident Z 2x8 3600MHz CL18 atladığım bir şey varsa sorabilirsiniz.

Araştırmalarım sonucunda pek bir sonuç elde edememem üzerine konu açmak istedim elimde sadece bu seçenek var: https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-sharkoon-650-w-ss-coolzero-650-fiyati,1058129067.html onun dışında önerilere açığım ve marka bilinilirliği ve güvenilirliği benim için önemli.

Biraz bakındım fakat kafam çok karıştı belki bilgisayarım olsa bulurdum bir şeyler de telefonda araştırmak zor oluyor.

Biraz bakındım fakat kafam çok karıştı belki bilgisayarım olsa bulurdum bir şeyler de telefonda araştırmak zor oluyor.
ayni durumu yaşıyor sistem herseyi hazir
ryzen 5 5600
rx 6700
ama psu yok butce 1600 TL

C serisi cok iyi

NZXT hayran olduğum bir markadır fakat fiyatının bu kadar ucuz olması korkuttu biraz açık konuşmak gerekirse sebebi nedir fiyatının (ben bayağı maymun seviye bir tüketiciyim bu konudaki cahilliğimi mazur görmenizi diliyorum)

NZXT hayran olduğum bir markadır fakat fiyatının bu kadar ucuz olması korkuttu biraz açık konuşmak gerekirse sebebi nedir fiyatının.

İçini Seasonic, fanını NZXT üretiyor bu kadar kaliteli 2 firmanın yaptığı bir PSU'ya nasıl güvenilmez?

Gözüm kapalı alabilir miyim? O seviye güvenilir midir? Daha önceki psu'm patladı da biraz travma oluştu bende biraz fazla darlıyor olabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı