R5 3600 RX 5600XT Power bastıktan sonra açılıp hemen kapanıyor

• Konuyu başlatan SKQ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 409

SKQ

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba biliyorum aynı konuyu 2. kez açıyorum, geçen sefer BIOS pilini 10dakika beklettikten sonra çalıştığını söyledim fakat yeniden çalışmamaya başladı. Power'a basıyorum 0.5 saniye bile olmadan fanlar dönüyor ışıklar yanıyor hemen kapanıyor. Dün montajını yaptım kasa 1 günlük tüm parçalar sıfır yardım eder misiniz? Neredeyse YouTube'deki her şeyi denedim hala çalışmıyor.

R5 3600.
ASUS ROG STRIX 5600XT.
Gigabyte B450M S2H.
Sharkoon 650W 80+
2X 8 GB 3200MHz RAM.
240 GB SSD.

Sadece ATI Radeon 4600 HD series var onla denesem olur mu?

Deneyebilirsiniz onu denemeden önce eski sürücünüzü DDU ile kaldırıp 6600'e uygun sürücüleri kurun.
Bir önceki açtığınız konuyu bulamadım ona göre çözüm arardık.
Bende benzer sorunlar yaşadım AMD ekran kartım vardı yine benim sorunum kartın bozuk olması çıktı belki sizinki sadece sürücü ile alakalıdır. Farklı WHQL sürücüleri denediniz mi? Ben önceki konunuzu göremedim.

Önce DDU ile driverını kaldır sonra WHQL olan 20.4.2 sürümünü kur daha sonra ise Windows oto driver güncellemeyi kapat buyur rehberimden bakabilirsin nasıl kapandığına.

Önce DDU ile driverını kaldır sonra WHQL olan 20.4.2 sürümünü kur daha sonra ise Windows oto driver güncellemeyi kapat buyur rehberimden bakabilirsin nasıl kapandığına.
Tamamda bilgisayar açılmıyor nasıl yapabilirim onu? Powera basınca direk açılıp kapanıyor 1 saniye bile sürmüyor.

İlk makineyi aldığımda bende oyle bir sorun yaşamıştım ışıklar yanıyordu fan dönüş yapip kesiliyordu dediğin gibi daha sonra halletmistim basit bir durum vardi tam hatırlamıyorum ama sanki elektriksel bir sorundu. Tekrar kontrol eder misin baglantilari dikkatlice ayrica Power'a bastigin yeri de kontrol eder misin temas var mi kablolarda. Kisa devre sıkıntısi diye aklimda kalmis bnde ki olayla ayni seninki

Geri
Yukarı