Çözüldü R5 3600 RX 5700 XT The Last of Us düşük performans

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Evez Ibishov

Femtopat
Daha fazla  
Steam'den The Last of Us oynuyorum ve sistemim oyun için gayet yeterli ancak FPS genellikle 40-55 FPS aralarında ve bazen droplar oluyor. FSR açmama rağmen değişen bir şey yok. Grafikleri ne kadar değiştirsem de FPS değişmiyor i. Şlemci ve ekran kartı da gerekli oranlarda çalışıyor.
İşlemci- R5 3600
GPU- ASRock RX 5700 XT
PSU- Titan 700W
Anakart- Gigabyte GA A320M-H
RAM- 16 GB 3200MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam'den The Last of Us oynuyorum ve sistemim oyun için gayet yeterli ancak FPS genellikle 40-55 FPS aralarında ve bazen droplar oluyor. FSR açmama rağmen değişen bir şey yok. Grafikleri ne kadar değiştirsem de FPS değişmiyor i. Şlemci ve ekran kartı da gerekli oranlarda çalışıyor.
İşlemci- R5 3600
GPU- ASRock RX 5700 XT
PSU- Titan 700W
RAM- 16 GB 3200MHz

Oyunun optimizasyonunda sorunlar var hocam. İnternetten kastırmayan grafik ayarlarını bulabilirsiniz. Fakat anlamadığım şey ben 3050 gibi bir kartla 60-70FPS oynuyordum ve 5700XT benimkinden iyi bir kart böyle bir sorun olmaması lazımdı.

Not: Oyunla alakalıdır yüksek ihtimal.
İşlemci- R5 3600
GPU- ASRock RX 5700 XT
PSU- Titan 700W
RAM- 16 GB 3200MHz

Oyunun optimizasyonunda sorunlar var hocam. İnternetten kastırmayan grafik ayarlarını bulabilirsiniz. Fakat anlamadığım şey ben 3050 gibi bir kartla 60-70FPS oynuyordum ve 5700XT benimkinden iyi bir kart böyle bir sorun olmaması lazımdı.

Not: Oyunla alakalıdır yüksek ihtimal.

Çözüm
İşlemci- R5 3600
GPU- ASRock RX 5700 XT
PSU- Titan 700W
RAM- 16 GB 3200MHz

Hocam, ben 1660 Ti'de korsan indirdim oyun direkt açılmadı ve mavi ekran verdi hep. Öyle düşünün siz. Benim PS4 olduğundan dert değil fakat 1000 liralık oyunun bu kadar rezalet olması da kötü. Siz açabildiğinize şükredin. 5700XT normalde sanırsam 70 vermesi lazım fakat optimizasyon sorunlu işte...

Yeni konular

Geri
Yukarı