Çözüldü R5 3600 RX 580 Kod 39 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Klncfrkn

Decapat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance LPX 2X8 3000 MHz
SSD veya HDD modeli
Toshiba OCZ TR240 WD Purple 2 TB HDD
Ekran kartı
ASUS RX 580 Dual
Anakart
MSI B450M Pro Max
İşlemci
R5 3600
Öncelikle merhaba, şimdi sorunum şu şekilde anlık bir elektrik kesintisi yaşandı ve PC o sırada kapalıydı. Her zaman ki gibi açtım oyun oynamak için Rainbow Six: Siege tıkladım Steam açıldı oyun açılıyorken mavi ekran verdi ve yeniden başladı. Daha sonra PC açıldı ve bilgisayarı Dark'ın USB Wi-Fi'sini kullanarak bağlanıyorum PC'nin kendisinin Wi-Fi'si yok o adaptör çalışmamaya başladı. Aygıt Yöneticisi'nden baktığımda kod 39 hatasını verdiğini gördüm fakat hiçbir şekilde internete bağlanamadığım için çözüm bulamadım ve o şekilde kaldı internete bağlanamıyorum. Bir destek olur musunuz?

Çözüm
Aygıt Yöneticisi'nden ünlem veren Wi-Fi alıcısına sağ tıkla, sürücüyü güncelleştir, bilgisayarımdaki sürücülere göz at, bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver, uygun modeli seçip sonraki de.
Aygıt Yöneticisi'nden ünlem veren Wi-Fi alıcısına sağ tıkla, sürücüyü güncelleştir, bilgisayarımdaki sürücülere göz at, bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin ver, uygun modeli seçip sonraki de.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı