R5 3600 RX 580 Sistem tavsiyesi

WixeNN

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Özel Güvenlik
Selamlar, kendimce bir sisitem topladım fakat ekran kartından şüpheliyim, başka önerebiliceğiniz ekran kartı var mıdır?

Sistemim şöyle:

MSI MPG X570 GAMING Plus AM4 AMD Ryzen™ DDR4 4400MHz ( O.C.) M.2 USB 3.2 ANAKART

MSI RX580 Armor 8G OC 8 GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 EKRAN KARTI

Kingston 480GB HyperX Fury 3D SERİSİ SATA 3.0 (OKUMA 500 MB / YAZMA 500 MB)

AMD Ryzen™5 3600 SOKET AM4 + Wraith Stealth 3.6 GHz 32MB 65W 7nm İŞLEMCİ

Everest CRYSTAL 4x120mm Rainbow FAN 600W USB3.0 MİDT ATX Gaming KASA

Corsair 16 GB (2x8GB) Vengeance DDR4 3000MHz CL16 Dual KİT RAM

Xigmatek WINDPOWER Pro INTEL/AMD 2x120mm ARGB FAN İŞLEMCİ SOĞUTUCU

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşırı dengesiz ve kötü. Everest kasa ve PSU alınmaz o sisteme. Bu bütçede X570 anakart fazla.
Ayrıca Vatan'dan topladığınızı anladım, aşırı yüksek fiyatlar. Yapmayın.
Bütçe belirtin daha iyi bir öneri sunayım.

Armor serisi de biraz sıcak çalışıyor.

Aşırı dengesiz ve kötü. Everest kasa ve PSU alınmaz o sisteme. Bu bütçede X570 anakart fazla.
Ayrıca Vatan'dan topladığınızı anladım, aşırı yüksek fiyatlar. Yapmayın.
Bütçe belirtin daha iyi bir öneri sunayım.

Armor serisi de biraz sıcak çalışıyor.
Herhangi bi internet sitesinden alışveriş yapmam,mecbur vatandan almak zorundayım,6bin tl bütçem var

Anakart B450 alıp ekran kartını da 1660S ya da 1660 Ti yapabilirsiniz cuma akşam kampanya vardı 1660 Ti 2000TL'dı.
Benim sistemimde sizinki gibi 3 parçasını aldım geri kalanını bu akşam sipariş vereceğim RX580 + speciel Edition 8 GB var bende onunla kullanacağım 2 ay sonrada RTX2070 almayı planlıyorum.

Ben Technopat takip ederek Vatan Bilgisayar'ın fiyatlarının daha pahalı olduğunu ve bazı alışveriş sielerinin de güvenli ve daha ucuz olduğunu keşfettim hazır kampanyalı sistemler var tek tek toplamaktan daha ucuzu geliyor ama ya anakartı ya RAM'leri ya da SSD'leri hoşuna gitmiyor bu yüzden bende kendi istediğim parçalarla ucuza toplamaya çalışıyorum.
Sosyalde aynı başlık ile konum var bir bak istersen anakart işlemci ve kasayı 3300TL aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı