R5 3600 RX 6600 sistem ikinci el nasıldır?

tufan16

Femtopat
Daha fazla  
IMG_20240311_202701.jpg

Merhaba arkadaşlar. Bu sistemi ikinci el olarak almayı düşünüyorum, fiyat ise 10.000 TL sizce uygun mudur veya tavsiyeniz var mıdır?

@tufan16
İşlemciyi 5500 5600 yapsanız çok iyi olabilir.
İşlemci zaten 5600 alıcam daha sonrasında aklımda o vardı benimde sizce fiyat olarak uygun mudur yoksa bu fiyatlar civarında bir sistem tavsiyeniz varmıdır çok anlamıyorum çünkü darboğaz yaşar mıyım veya başka bir sorun olur mu aydınlatırsanız sevinirim

@tufan16

İşlemci zaten 5600 alacağım daha sonrasında aklımda o vardı benim de sizce fiyat olarak uygun mudur yoksa bu fiyatlar civarında bir sistem tavsiyeniz var mıdır çok anlamıyorum çünkü darboğaz yaşar mıyım veya başka bir sorun olur mu aydınlatırsanız sevinirim

Fiyat uygun darboğaz yaşamazsın ama sistemi alırken testleri yapmayı unutma.

@tufan16

İşlemci zaten 5600 alıcam daha sonrasında aklımda o vardı benimde sizce fiyat olarak uygun mudur yoksa bu fiyatlar civarında bir sistem tavsiyeniz varmıdır çok anlamıyorum çünkü darboğaz yaşar mıyım veya başka bir sorun olur mu aydınlatırsanız sevinirim
Uygun fiyatı. Hatta baya iyi bence. Testlerini iyi yapın.

İleriye dönük bir sistem olmasını istiyorum yeni nesil çıkacak oyunlarda minimum da olsa oynatması söz konusu olurmu sizce kısaca ileriye dönük bu sistemi almak akıl kârı olur mu

Testlerinde norm değerler nedir peki test istediğimde karşılaştırma yapabilmem adına

Geri
Yukarı