R5 3600 RX 6600 sistem ikinci el nasıldır?

İleriye dönük bir sistem olmasını istiyorum yeni nesil çıkacak oyunlarda minimum da olsa oynatması söz konusu olur mu sizce kısaca ileriye dönük bu sistemi almak akıl kârı olur mu?

Dostum 3. söyleyişim fiyat iyi RX 6600 1080p Ultra da hala gideri olan bir kart oyun testlerine bakarsan görürsün zaten alınır yani.

İleriye dönük bir sistem olmasını istiyorum yeni nesil çıkacak oyunlarda minimum da olsa oynatması söz konusu olurmu sizce kısaca ileriye dönük bu sistemi almak akıl kârı olur mu
İlerde 5600 alacaksan bence 7000 serisi al ama darboğaz yaşarmısın bilmiyorum AM5 olacak çünkü çoğu şeyi değişmen gerekir. Şuan bunlarla idare edersen ilerde AM5 bir sistem toplayabilirsin bazı şeyleri değiştirip.

Dostum 3. söyleyişim fiyat iyi RX 6600 1080p Ultra da hala gideri olan bir kart oyun testlerine bakarsan görürsün zaten alınır yani.
Görmemişim kusura bakma sağol yanıtın için 👍🏽

İlerde 5600 alacaksan bence 7000 serisi al ama darboğaz yaşarmısın bilmiyorum AM5 olacak çünkü çoğu şeyi değişmen gerekir. Şuan bunlarla idare edersen ilerde AM5 bir sistem toplayabilirsin bazı şeyleri değiştirip.
Bu sistem fiyatı uygun geldiği için almayı düşünüyorum sıfır almaya kalksam baya masraflı olur çünkü ileriye dönük dediğinizi değerlendirebilirim teşekkürler

İleriye dönük bir sistem olmasını istiyorum yeni nesil çıkacak oyunlarda minimum da olsa oynatması söz konusu olur mu sizce kısaca ileriye dönük bu sistemi almak akıl kârı olur mu?

Testlerinde norm değerler nedir peki test istediğimde karşılaştırma yapabilmem adına

Bilgisayarı alırken test yapmakla kalma mutlaka oyuna gir 5 dk boyunca oyna test et en yüksek ayarlarda ve düşük ayarlarda çünkü bazı ekran kartlarının VRAM'ları sorunlu oluyor bunları test sırasında anlayamıyorsun ve son olarak yeni sistemin hayırlı olsun.

Testlerinde norm değerler nedir peki test istediğimde karşılaştırma yapabilmem adına.

Yeni çıkacak oyunları da oynatsın diyorsan(GTA6 Cyberpunk 2077 vb.) Daha iyi sistem bak RTX 3080 RX 7600 sistemler daha iyi olabilir.

Geri
Yukarı