R5 3600 - RX 6600 sistem nasıldır?

Baha51

Femtopat
Daha fazla  
Ekran Kartı: Sapphire Pulse AMD Radeon RX 6600 Gaming 8 GB GDDR6 HDMI / Triple DP : Amazon.com.tr: Bilgisayar

M.2 SSD: https://www.google.com/aclk?sa=l&ai...hUKEwinqN6tlrz4AhWLSfEDHcwXAsgQww8IwAo&adurl=

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 MPK 3.60GHz 35MB Soket AM4 Fanlı Kutusuz İşlemci - incehesap.com

Anakart: GIGABYTE B450M-S2H v2 DDR4 M2 PCIe NVME HDMI DVI PCIe 16X v3.0 AM4 mATX
sistem olarak bunu topladım kasa ve psu ne koysam bilemedim. Fiyatı çok uçurmak istemiyorum. Kasa ve psu önerebilir misiniz. Topladığım sistem de nasıldır şunu değiştirsen daha iyi olur diyeceğiniz ne vardır cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Kartı: Sapphire Pulse AMD Radeon RX 6600 Gaming 8 GB GDDR6 HDMI / Triple DP : Amazon.com.tr: Bilgisayar

M.2 SSD: https://www.google.com/aclk?sa=l&ai...hUKEwinqN6tlrz4AhWLSfEDHcwXAsgQww8IwAo&adurl=

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 MPK 3.60GHz 35MB Soket AM4 Fanlı Kutusuz İşlemci - incehesap.com

Anakart: GIGABYTE B450M-S2H v2 DDR4 M2 PCIe NVME HDMI DVI PCIe 16X v3.0 AM4 mATX
sistem olarak bunu topladım kasa ve psu ne koysam bilemedim. Fiyatı çok uçurmak istemiyorum. Kasa ve psu önerebilir misiniz. Topladığım sistem de nasıldır şunu değiştirsen daha iyi olur diyeceğiniz ne vardır cevaplarınızı bekliyorum.
Bu sisteme sahibim sormak istediğin varsa sorabilirsin.
Ama anakartım MSI B550 Gaming Plus.

Benzeri bir sistem almayı düşünüyorum. Biraz araştırdığımda özellikle bu seri ekran kartları-sapphire- için wattman hatası verebiliyormuş. Sanırım fabrikasyon olarak biraz ekran kartıyla oynandığı için. Kafamda soru işaretleri var.

Bütçeniz tüm sistem için ne kadar acaba? Ona göre önerilerimi yapayım.

WattMan hatası her kartta olabilir. Bir tane arkadaşım XFX RX6600'de 10 saniyede bir WattMan yiyor. Kartı garantiye yolladı. Bu seride genel olarak coil whine olur onu söyleyeyim.

Benzeri bir sistem almayı düşünüyorum. Biraz araştırdığımda özellikle bu seri ekran kartları-Sapphire- için WattMan hatası verebiliyormuş. Sanırım fabrikasyon olarak biraz ekran kartıyla oynandığı için. Kafamda soru işaretleri var.

Yapacak bir şey yok en uygun RX6600 bu ne kadar ekmek o kadar köfte bende sipariş ettim bekliyorum.

Yapacak bir şey yok en uygun RX6600 bu ne kadar ekmek o kadar köfte bende sipariş ettim bekliyorum.
Ekran kartını kullanıyorum, hiçbir problem yaşamadım ne bir wattman ne de stuttering.
Sadece Rust da stuttering oluyor o da oyunun optimizasyon sorunlu olmasıyla kaynaklı, işlemcim Rust için güçsüz kalıyor. Öncesinde Coil Whinelı bir MSI Gaming X1660 Super'im vardı.
O karttan buna geçince çığır atladım resmen.

Ekran kartını kullanıyorum, hiçbir problem yaşamadım ne bir wattman ne de stuttering.
Sadece Rust da stuttering oluyor o da oyunun optimizasyon sorunlu olmasıyla kaynaklı, işlemcim Rust için güçsüz kalıyor. Öncesinde Coil Whinelı bir MSI Gaming X1660 Super'im vardı.
O karttan buna geçince çığır atladım resmen.
Hocam biraz şans meselesi. Tabii bu nvidia içinde geçerli.

Geri
Yukarı