R5 3600 sistem alınır mı?

EgeDeniz

Picopat
Daha fazla  
İşlemcim:
https://www.hepsiburada.com/amd-ryzen-5-3600-3-6ghz-35mb-cache-soket-am4-islemci-p-HBV00000LLPAM

Anakart:

RAM'ler:

SSD:

PSU:

Kasa:

Ekran kartı:

(Not: Ekran kartı idarelik )
Ekran kartımı 1 yil sonra yükselteceğim, 1660 Super ya da rtx 20 serisinden ekran kartı
almayı düşünüyorum bu yüzden degistirmemi tavsiye ettiginiz bir şey var mı?

Son düzenleme:
Ürünleri akakce üzerinden toplayın her türlü daha ucuza toplarsınız. Akakce'de ürünü girin orada en ucuzunu buluyor siteye yönlendiriyor. Yine n11, hepsiburada gibi sitelerden alırsınız ama en uygun fiyatlısını alırsınız. Diğer bir şey Kasa kısmına PSU koymuşsunuz linki düzeltebilirseniz güzel olur. Birde bütçe kısmını yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Bildiğim kısımlar hakkında değiştirmen gerekenler olarak. RAM'lar pahalı açıkcası. Neredeyse 1000 TL 3000Mhz ram alacağınız. Bunun yerine daha ucuza da alabilirsiniz 800 TL civarında yada 1000 TL gözden çıkardıysanız 3600Mhz ram alın. Link bırakıyorum.

Yine PSU olarak daha ucuza aynı kalitede olması gerek bunu alabilirsiniz.
İşlemci olarak 1750 TL'ye 3600 var fakat kutusuz hali. Sizin tercihiniz hangisi olur bilmiyorum. Arada 250 TL fark var.

Ürünleri akakce üzerinden toplayın her türlü daha ucuza toplarsınız. Akakce'de ürünü girin orada en ucuzunu buluyor siteye yönlendiriyor. Yine n11, hepsiburada gibi sitelerden alırsınız ama en uygun fiyatlısını alırsınız. Diğer bir şey Kasa kısmına PSU koymuşsunuz linki düzeltebilirseniz güzel olur. Birde bütçe kısmını yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.

Bildiğim kısımlar hakkında değiştirmen gerekenler olarak. RAM'lar pahalı açıkcası. Neredeyse 1000 TL 3000Mhz ram alacağınız. Bunun yerine daha ucuza da alabilirsiniz 800 TL civarında yada 1000 TL gözden çıkardıysanız 3600Mhz ram alın. Link bırakıyorum.

Yine PSU olarak daha ucuza aynı kalitede olması gerek bunu alabilirsiniz.
İşlemci olarak 1750 TL'ye 3600 var fakat kutusuz hali. Sizin tercihiniz hangisi olur bilmiyorum. Arada 250 TL fark var.
Cevabınız ve önerileriniz için teşekkür ediyorum , ortalama olarak 1 yıl sonra alacağım ekran kartına sorun çıkaracak bir parça var mıdır ?

Geri
Yukarı