R5 3600 sistem "Bad System Config Info" hatası sonrası açılmıyor

sam0ftw

Hectopat
Dostlar dün akşam sistemimde bu hatayı aldım ve mavi ekranla beraber yeniden başlatmayı denemesine rağmen sistem sistem açılmıyor. Artık mavi ekran da gelmiyor sadece siyah bir ekran üzerinde beyaz bir tire işareti var. Daha önce oluşturduğum Windows sistem görüntüsünü bir hard diskten geri yüklemek istiyorum fakat herhangi bir ekrana ulaşamadığım için yükleyemiyorum. Sistem bilgilerini ss olarak paylaşıyorum. Önerilerinize açığım. Teşekkürler.
Screenshot_20230429_093939_Adobe Acrobat.jpg
20230429_093208.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar dün akşam sistemimde bu hatayı aldım ve mavi ekranla beraber yeniden başlatmayı denemesine rağmen sistem sistem açılmıyor. Artık mavi ekran da gelmiyor sadece siyah bir ekran üzerinde beyaz bir tire işareti var. Daha önce oluşturduğum Windows sistem görüntüsünü bir hard diskten geri yüklemek istiyorum fakat herhangi bir ekrana ulaşamadığım için yükleyemiyorum. Sistem bilgilerini ss olarak paylaşıyorum. Önerilerinize açığım. Teşekkürler.
Eki Görüntüle 1758862Eki Görüntüle 1758863
Ramleri çıkartıp alt kısmını silgi ile silip tekrar takın.

Deneyeceğim teşekkürler.

Denedim fakat işe yaramadı. Şimdi de siyah ekrandan sonra Reboot and Select Proper Boot Device hatası almaya başladım.

Şimdi son durum şöyle: Cihazı açmaya çalışmama rağmen çoğu zaman açılmıyor, güç geliyor fanlar dönüyor fakat herhangi bir ekran gelmiyor, sonrasında ise bunu tekrar tekrar denediğimde ilk önce fotoğrafını gönderdim siyah ekrandaki - işareti, belli bir süre sonra ise Reboot and Select Proper Boot Device hatası alıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı