R5 3600 sistem için ekran kartı tavsiyesi

Zorbey07

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar halihazırda ortalama sistem özellikleri olan bir PC kullanıcısıyım. Ekran kartımı yükseltmek istiyorum. Hangi marka model ekran kartı almalıyım. PUBG Mobile emulatör oyununda öyle kasıyor ki PC bazen çıldırmak istiyorum. Ama gelin görün ki, GTA 5 oyununa Epic Games üzerinden girdiğimde ise, bütün ayarlarım Ultra ayarlarda oynayabiliyorum. Sizlerin bilgisine ihtiyacım var. Teşekkürler.

Sistemim;

AMD Ryzen 5 3600 işlemci.
DDR4 3000 MHz 32 GB RAM.
Ekran kartı ASUS ROG STRIX GTX 1070.
MSI A320 m Pro Max.
Thermaltake Gold 750W PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar halihazırda ortalama sistem özellikleri olan bir PC kullanıcısıyım. Ekran kartımı yükseltmek istiyorum. Hangi marka model ekran kartı almalıyım. PUBG Mobile emulatör oyununda öyle kasıyor ki PC bazen çıldırmak istiyorum. Ama gelin görün ki, GTA 5 oyununa Epic Games üzerinden girdiğimde ise, bütün ayarlarım Ultra ayarlarda oynayabiliyorum. Sizlerin bilgisine ihtiyacım var. Teşekkürler.

Sistemim;

AMD Ryzen 5 3600 işlemci.
DDR4 3000 MHz 32 GB RAM.
Ekran kartı ASUS ROG STRIX GTX 1070.
MSI A320 m Pro Max.
Thermaltake Gold 750W PSU.

Bütçe nedir?

3050 zaten şuandaki kartı ile neredeyse aynı güçte. Rx6600 içinse gidip 8500 vermek saçma adam gider 6500'e XFX alır 0 almak istese.

Bu arada hocam dediğimi yapacaksanız bile işlemciyi satmadan bir BIOS güncellemesi yapın. Yoksa görüntü gelmiyor diye konu açarsınız buraya :D

Dosya Ekleri

• sogutucu.JPG
    sogutucu.JPG
    61,7 KB · Görüntüleme: 7
İşlemci olarak yine AMD ne alabilirim?
en az 5600. 0 almak istiyorum derseniz tüm ürünleri attığım şekilde alabilirsiniz.

İşlemci olarak yine AMD ne alabilirim?

Hocam soğutucum iyi. Artics frezer Duo modelini kullanıyorum.

Soğutucunuz varsa sorun yok o zaman 5700X ve 2. EL 6800XT alabilirsiniz. 2. el istemiyorsanız da 2. seçenekte attıklarım da olur.

Geri
Yukarı