Çözüldü R5 3600 sistem mavi ekran hatası veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Ekran kartı kaynaklı bir arızaya benziyor.
NVIDIA ekran kartı kullandığınızı dosyadan ve yukarıda belirttiğiniz sistem özellikleri kısmından anladım. DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın ve en son WHQL sürümünü kurun.
DirectX sürümünüzü güncelleyin.
NVIDIA ekran kartı kullandığınızı dosyadan ve yukarıda belirttiğiniz sistem özellikleri kısmından anladım. DDU ile ekran kartı sürücünüzü kaldırın ve en son WHQL sürümünü kurun.

Çözüm
Teşekkürler. Şu ana kadar bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Eski driverları sildim ve yenisini yükledim, DirectX sürümüm günceldi. Sanırsam hallettim eğer tekrar olursa garantiye göndereceğim

Teşekkürler. Şu ana kadar bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Eski driverları sildim ve yenisini yükledim, DirectX sürümüm günceldi. Sanırsam hallettim eğer tekrar olursa garantiye göndereceğim.

Tamamdır. Sorun olursa dosyaları paylaşırsınız olmazsa mesajımı çözüm olarak işaretleyebilirsiniz mesajımın yanındaki tike basmanız yeterli.

Yeni konular

Geri
Yukarı