R5 3600 sistem nasıl?

RandFBI

Centipat
Daha fazla  
Selamlar, diğer bir tane daha konu açmıştım. Site adı vermek istemiyorum fakat ismi gaminggentr pek bilenmeyen bir site gibi duruyor. Onun yerine onun gibi bir sitem buldum, hem daha ucuza geliyor benim için diğerinde HDD falan ekli değildi. Ürün linki bu sizde belki farklı görülebilir bende ekstra vs. ekledim. Tek diyeceğim şu, bu fiyata alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 5 1600 o sisteme darboğaz yapar PSU Gamepower değişmeli SSD hakkında bilgim yok. Bu 2 parça değişirse iyi sistem alınır.
Bunları almak yerine şu sistem alınıp Toshiba P300 HDD alabilirsiniz.

Arkadaşlar normal de oynama yaptığım sizde gözükmemiş sanırım, oynama yaptığım da şu şekilde oluyor.

MD Ryzen 5 3600 3.6GHz 6 Çekirdek işlemci​

Asus Prime B450M-A II DDR4 4400(OC)MHz mATX Anakart​

GamePower Horizon Gaming MESH Panel 750W 80+ Bronze dış kasa​

Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM SATA3.0 64MB 210MB/s HDD​

Kasa içinde değişenler bu SSD de değişiyor fakat onu hangisi olduğunu unuttum. Böyle işlerden çok iyi anlayan bir kaç akrabam var onlara danıştım bugün. Onlar SSD'yi seçmişti. Dış kasada Corsairin kini seçecektim fakat için de fan yok varsa da 1 2 tane vardır dediler. Ekstra fan almak zorunda kalma dediler. Yukarda verdiğim dış kasanın hem içinde fanı var Wolt yüksek

Arkadaşlar normal de oynama yaptığım sizde gözükmemiş sanırım, oynama yaptığım da şu şekilde oluyor.

md Ryzen 5 3600 3.6GHz 6 çekirdek işlemci​

ASUS Prime B450M-A II DDR4 4400(OC)MHz mATX anakart​

Gamepower Horizon Gaming mesh panel 750W 80+ Bronze dış kasa​

Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM SATA3.0 64MB 210MB/s HDD​

Kasa içinde değişenler bu SSD de değişiyor fakat onu hangisi olduğunu unuttum. Böyle işlerden çok iyi anlayan birkaç akrabam var onlara danıştım bugün. Onlar SSD'yi seçmişti. Dış kasada Corsair'in kini seçecektim fakat için de fan yok varsa da 1 2 tane vardır dediler. Ekstra fan almak zorunda kalma dediler. Yukarıda verdiğim dış kasanın hem içinde fanı var wolt yüksek.

PSU C4 SSD niye yok?

Bayım SSD'yi seçmiştik fakat hangisi olduğunu unuttuğumu belirttim, alma zamanı gelince konuştuğum abi ile ayarlayacağız. PSU C4 ne onun hakkında bir bilgim yok, açıklar mısın?

Geri
Yukarı