R5 3600 sistem nasıl?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
(2 adet)

Son düzenleme:
Teşekkürler ama başka kasa öneriniz var mı?

Zalman N5 mf. Neden MSI almak istemiyorsunuz? ASUS, Palit, Galax, Gigabyte gibi markalar da oldukça kalitelidir. Bıraktım kaliteyi bence kaliteli olmasına gerek yok. Ağır tık altında uzun süre çalışırken soru çıkarmıyor ise sorun olmaz. Kaliteli olmasına gerek yok derken çok aşırı kaliteli (örneğin metal arka plaka metal fanlar metal çerçeve vesaire) olmasına gerek yok. Neyse dediğim gibi MSI takıntınızı yenin.

Hangisi daha iyi bir f/p ye sahip?

Hangisi daha iyi bir F/P'ye sahip?

Palit, MSI başka marka almak istemiyorum demişsiniz Palit yıllardır Türkiye'de olan köklü bir markadır. Marka takıntılığına gerek yok hangisi en uygun fiyata en iyi özellikleri sunuyorsa o alınmalıdır. Atıığınız MSI modeli düz RTX 2070 Palit 2070 Super modeli yani Palit daha F/P bir modeldir.

Benim MSI takıntım yok sadece duyduğum kadarıyla MSI'ın soğutması daha iyi ve daha sessiz.
Ama Max 4700-800 bütçe ile en iyi ekran kartı ne alınıyorsa onu almak isterim tabii ki ben.

Benim MSI takıntım yok sadece duyduğum kadarıyla MSI'ın soğutması daha iyi ve daha sessiz.
Palitin o modelide gayet sessiz ve iyi bir soğutmaya sahip. Msı'ın her modelinin soğutması iyi değil mesela mech modeli markadan çok ordaki kart önemli :).

Bu arada çok teşekkürler hepinize karar vermiş olduğum sistem şu şekilde

İşlemci:1730

Ekran Kartı:4800

Ram(x2):620

SSD:361

HDD:330

Anakart:750

PSU:506

Kasa:320

Monitör:1200

İşlemci fanı:270

Durum