R5 3600 sistem nasıldır?

Site güvenilir ödülleri mevcut, whatsapp hatları üzerinden iletişime geçtim bilgisayar ve montaj süreci hakkında bilgi aldım yarın kargoya teslim edilir dediler sipariş vereceğim.

2 hafta önce arkadaşa topladık ebrar zaten eski firma yarın paramı denkleştirirsem siparişi veririm wp den görüştüm adamlar tek ekran kartı satmıyor msı ın tavsiye sistemiymiş araştırdım msı sitesinde ebrar yetkili satıcı olarak geçiyor marka işin içindeyse güven kardeşim.
Çok büyük kitlelere erişen itopya, sinerji, incehesap gibi sitelerde bile sorunlar yaşanırken bu tarz firmalardan alışveriş yapmayın.
Site güvenilir ödülleri mevcut, whatsapp hatları üzerinden iletişime geçtim bilgisayar ve montaj süreci hakkında bilgi aldım yarın kargoya teslim edilir dediler sipariş vereceğim.
Fikrinizde özgürsünüz fakat insanların almayın demesi üzerine neden alıyorsunuz?
Madem fikrinizi bir şey değiştirmeyecek neden konu açtınız?
İyi forumlar.

Çok büyük kitlelere erişen itopya, sinerji, incehesap gibi sitelerde bile sorunlar yaşanırken bu tarz firmalardan alışveriş yapmayın.

Fikrinizde özgürsünüz fakat insanların almayın demesi üzerine neden alıyorsunuz?
İyi forumlar.
kuruluş tarihlerine bakınca sinerji ince hesap itopyadan daha önce varolmuş ve marka işin içinde.

İyi forumlar.
sistem nasıl diye sordum ve konuya bağlı alarak sipariş vereceğimi söyledim. Aldıktan sonra ki süreci de anlatacağım. Dediğiniz sitelerde ki sistemlerin fiyatlarına göre çok daha uygun bir fiyata satıyorlar.

Ben bir iki ay önce monitör aldım bir sıkıntı yaşamadım her aradığımda da gayet rahat ulaşmıştım.

Siparişimi kargoya teslim ettiler, baya hızlılar.
sistem elime ulaştı çok memnunum site güvenilir, çok şükür sistem sahibi oldum :)
ebrar bilgisayar çıldırmış olmalı ki yeni sistem de yapmış

Son düzenleme:

Geri
Yukarı