R5 3600 sistem oyundayken anlık donuyor

vatoz419

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler.
Oyunlara girdiğimde 1 dakikada bir kesin oluyor bu. Ekran birden donuyor ve o an ses varsa bozuk gibi ses çıkarıyor. Sistem donuyor sanırım. FPS de bu olay olunca anlık 250'den 65'e inip geri çıkıyor. Ama sorunu çözemedim başına gelmiş biri varsa önerisi olursa sevinirim.
Sistem;
  • MSI GTX 1080 Ti.
  • R5 3600.
  • Corsair MP510 M.2 SSD.
  • Corsair RGB Pro 3600MHz.
  • B450 F-Gaming ASUS ROG STRIX anakart.

İyi günler.
Oyunlara girdiğimde 1 dakikada bir kesin oluyor bu. Ekran birden donuyor ve o an ses varsa bozuk gibi ses çıkarıyor. Sistem donuyor sanırım. FPS de bu olay olunca anlık 250'den 65'e inip geri çıkıyor. Ama sorunu çözemedim başına gelmiş biri varsa önerisi olursa sevinirim.
Sistem;
  • MSI GTX 1080 Ti.
  • R5 3600.
  • Corsair MP510 M.2 SSD.
  • Corsair RGB Pro 3600MHz.
  • B450 F-Gaming ASUS ROG STRIX anakart.

Kulaklığının kablosu sıkıntı yapıyormu GTA 5 de kulaklık kablosu çıkınca hoparlore geçtiği için takılma yapıyordu bende

Belleklerin kaç GB olduğunu yazmamışsınız.

Belleklerin kaç GB olduğunu yazmamışsınız.
16 GB (8x2) hocam.
Hangi oyunlar da oluyor?
Her oyunda oluyor hocam, üstelik oyunları farklı disklere taşıdığımda da aynı sorun var.
Sorunumum videosunu paylaştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
<iframe width="1280" height="720" src="https://www.youtube.com/embed/JTmotoKTnSs" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
Az önce fark ettim oyunda değilken bile yaptı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı