R5 3600 sistem Windows 11 Secure Boot hatası

Merhaba. Key management kısmındaki değerler atanmamış. No keys olanların üstüne tek tek tıklayarak key atayın ve kaydedin çıkın. Secure Boot aktif olacaktır.

Merhaba. Key management kısmındaki değerler atanmamış. No keys olanların üstüne tek tek tıklayarak key atayın ve kaydedin çıkın. Secure Boot aktif olacaktır.
kanka pc açılmıyor ekran gelmiyo naptin sen :D
eyvallah kanka bozuldu biosta sıfırlanmıyor keşke bilmediğin şeylere tavsiye vermeseydin

Son düzenleme:
kanka pc açılmıyor ekran gelmiyo naptin sen :D

eyvallah kanka bozuldu biosta sıfırlanmıyor keşke bilmediğin şeylere tavsiye vermeseydin
BIOS nasıl sıfırlanmıyor ? BIOS pilini çıkarmayı denediniz mi ? Veya anakart üzerindeki CMOS pinlerine iletken değdirebilirsiniz.

Eski anakartımda Secure Boot açmaya çalışırken BIOS sıfırlamaktan BIOS'u bozmuştum. Servislik olmuştum. Secure Boot açma olayı anakarttan anakarta değişiyor.

Eğer sıfırlanma olmuyor ve görüntü gelmiyorsa servislik olmuş olabilirsiniz.

BIOS bozulduğunda işini bilen bilgisayarcılar yeni BIOS yazabiliyorlar veya garantiden çıkmasın diyorsanız servise gönderebilirsiniz.

Umarım çözülür geçmiş olsun.

BIOS nasıl sıfırlanmıyor ? BIOS pilini çıkarmayı denediniz mi ? Veya anakart üzerindeki CMOS pinlerine iletken değdirebilirsiniz.

Eski anakartımda Secure Boot açmaya çalışırken BIOS sıfırlamaktan BIOS'u bozmuştum. Servislik olmuştum. Secure Boot açma olayı anakarttan anakarta değişiyor.

Eğer sıfırlanma olmuyor ve görüntü gelmiyorsa servislik olmuş olabilirsiniz.

BIOS bozulduğunda işini bilen bilgisayarcılar yeni BIOS yazabiliyorlar veya garantiden çıkmasın diyorsanız servise gönderebilirsiniz.

Umarım çözülür geçmiş olsun.
evet pili çıkardım ve hala aynı. tesekkur ederim bi servise gonderirim

Kanka PC açılmıyor ekran gelmiyor ne yaptın sen :D

Eyvallah kanka bozuldu BIOS'ta sıfırlanmıyor keşke bilmediğin şeylere tavsiye vermeseydin

Ben bilmediğim veya araştırmadığım şeyi tavsiye vermem. Yabancı forumlardan da araştırdım kendim de uyguladım Valorant'ı öyle oynadım. Gerekirse kendi BIOS'umda olan ayarın resmini atarım. Yaptığın işlemin BIOS'un açılmamasıyla bir ilgisi yok. Başka bir sebebi olmadığına emin olamazsın. O yüzden bilip bilmeden boşa sallamaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı