R5 3600 sistemde AC Origins düşük CPU kullanımı

İşletim sistemi
Windows 11

Radian

Hectopat
Makaleler
2
Yer
CIA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: AMD Ryzen 5 3600 / MSI RX5600 XT Mech OC / MSI B450M-A Pro Max / CRUCIAL 3000MHz DDR4 (8X2) 16 GB Ram / WD Blue 500GB NVMe SSD / CORSAIR Carbide Spec Delta / ACER EK220QAbi 21.5" 75Hz 5ms
RAM
Crucial 2x8 3000 Mhz
Ekran kartı
RX 5600XT
İşlemci
R5 3600
AC Origins oynarken FPS'im olması gerekenden düşük ve ayarları değiştirmem FPS'e etki etmiyor. Oyunun aşırı düşük CPU kullanımı var bu sorunları nasıl düzeltirim?
Ekran Görüntüsü (161).png

GPU kullanımınız olması gerektiği gibi, darboğaz yok. Oyun işlemciye yük bindirmiyor zaten. Ekran kartı sürücüsü ile ilgili olma ihtimali var.

AC Origins oynarken FPS'im olması gerekenden düşük ve ayarları değiştirmem FPS'e etki etmiyor. Oyunun aşırı düşük CPU kullanımı var bu sorunları nasıl düzeltirim?
Eki Görüntüle 1900198
Bi anlık düşüş değilse pek normal gelmedi,ancak fpse etki etmiyor demişsiniz sıcaklık değerleride normal.Sadece originste böyleyse dert değil

@celilemrednsmnt Hocam %5 işlemci kullanımı çok az geldi bana. Ve AC Odyssey'de bundan çok daha iyi performans alıyordum.

@Swinerim Oyunun ayarlarını değiştirmem FPS ve kullanıma etki etmiyor yazacaktım hocam.

@celilemrednsmnt Hocam %5 işlemci kullanımı çok az geldi bana. Ve AC Odyssey'de bundan çok daha iyi performans alıyordum.

@Swinerim Oyunun ayarlarını değiştirmem FPS ve kullanıma etki etmiyor yazacaktım hocam.
O zaman bir sıkıntı olabilir,diğer yorumdaki gibi bi başka yerden teyit et cpu kullanımını sonrada genel bi driver güncellemesi iyi olacaktır

Bug olmuş olabilir, bu kadar kullanması imkansız. Sisteme bir kereliğine reset atıp tekrar kontrol edin.
Ben yanlış gösterdiğini düşünüyorum. BIOS ayarlarını sıfırlar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı