R5 3600 sistemde mavi ekran hatası

RuTHLeSss

Decapat
RAM
16
SSD veya HDD modeli
WD Blue SN550
Ekran kartı
ASUS DUAL RTX 2060
Anakart
ASUS B450M K-II
İşlemci
R5 3600
Son aylarda Netflix, YouTube, Unturned, Forza4, Rust gibi oyunlarda mavi ekran çökme gibi şeyler oldu. Restart attım düzelmedi.
Minidump dosyaları sıkıntı çıkardı sildim bir kere daha çökmesini bekleyeceğim İtopya'ya yollayacağım sonra fakat kullanıcı hatası olmadığına eminim ama kullanıcı hatası derlerse nasıl bir süreç oluyor para mı istiyorlar tamir için? Yoksa geri mi veriyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çş

Evet bekleyin. 1 tane bile dump dosyası yeter.

Büyük ihtimalle anlaşılmaz. Anlaşılsa bile sizin için sorun olmaz.
Çok teşekkürler yardımınız sorun yaşayınca atıcam.

Çş.

Evet bekleyin. 1 tane bile dump dosyası yeter.

Büyük ihtimalle anlaşılmaz. Anlaşılsa bile sizin için sorun olmaz.

Hocam mavi ekran yemişim 4 gün önce yeni gördüm minidumpa bakarken dosyatc'ye atacağım ama yetkiniz yok diyor ne yapmam gerek.

Son düzenleme:
Çok teşekkürler yardımınız sorun yaşayınca atacağım.

Hocam mavi ekran yemişim 4 gün önce yeni gördüm minidumpa bakarken Dosyatc'ye atacağım ama yetkiniz yok diyor ne yapmam gerek.

Dosyatc yasak çünkü. Google Drive veya MediaFire'ye atabilirsiniz.

Kaspersky sıkıntı çıkartmış. Silin.
Yazıcı var sanırım. Onun sücürüleri sıkıntı çıkartmış onu güncelleyin.
Ses sürücülerini güncelleyin.
Diskler sıkıntı çıkartmış. HD Tune ile scan disk yapın. Hata devam ederse SATA portlarını değiştirin.
Ek olarak Easy Anti-Cheat sıkıntı çıkartmış onu da silin tekrar kurun.

Kaspersky sıkıntı çıkartmış. Silin.
Yazıcı var sanırım. Onun sücürüleri sıkıntı çıkartmış onu güncelleyin.
Ses sürücülerini güncelleyin.
Diskler sıkıntı çıkartmış. HD Tune ile scan disk yapın. Hata devam ederse SATA portlarını değiştirin.
Ek olarak Easy Anti-Cheat sıkıntı çıkartmış onu da silin tekrar kurun.

Yazıcı sürücülerini dün yükledim ve Kaspersky ilk aldığımda yukledim o zaman sorun çıkarmamıştı neden şu an çıkarmış olabilir?

Yazıcı sürücülerini dün yükledim ve Kaspersky ilk aldığımda yukledim o zaman sorun çıkarmamıştı neden şu an çıkarmış olabilir?
ve bende easy anti cheat yok diye biliyorum

Hiçbir bilgim yok. Ben sadece gördüğümü ilettim.

Yazıcı güncel dediğim gibi ama yazıcı eski direk bir 10 senesi vardır ondan olabilir mi?

Hiçbir bilgim yok. Ben sadece gördüğümü ilettim.
Dün müsait değildim bugün yapıyorumda Kaspersky sildim yazıcıyı sildim ama ses sürücüleri zaten güncel diyor aygıt yöneticisinden otomatik ara dediğimde
diğerlerini akşam yapacamda ses sürücüleri güncelleyin dediniz olmuyor dediğim gibi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı