R5 3600 sisteme 4000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
4000
Ben uyguna bulup rx 6600 aldım garantili şahsen özellikle 3050 önermem 6600 yanında güçsüz kalan bir kart. RTX ve DLSS için bir şey diyemem oynayacağın oyuna bağlı.

3 kez AMD aldım 3 kezde pişman oldum.

Biraz modele bağlı hocam RX 500 serisinde bende çok sıkıntı çektim ama 6600'de şu ana kadar bir sorun yaşamadım.

Tamam hemen söylüyorum kapatsınlar tüm şirketi. Bu şeyleri söylerken düşünüyor musunuz gerçekten? Sadece Türkiye'de bile kaç milyon kişi kullanıyor. Ne bilelim sen ne model aldın nerden aldın?
Alınmaz almayın mı dedim? :D Kapatsınlar kanka şirketi söylesene ya.

Tamam hemen söylüyorum kapatsınlar tüm şirketi. Bu şeyleri söylerken düşünüyor musunuz gerçekten? Sadece Türkiye'de bile kaç milyon kişi kullanıyor. Ne bilelim sen ne model aldın nerden aldın?
Kendim pişman olduğumu belirttim artık ürününden hoşnut kalmadığım firmaları sana ileteceğim teşekkür ederim kardeşim.

2. el 2060-3050 olabilir. NVIDIA özellikleri için tercih ediyorsanız olabilir ama özellikle RT için tercih edecekseniz bu kartlar bence RT için uygun değil.
AMD düşünürseniz RX6600 önerebilirim.

RT nedir çok bilmiyorum sırf Assetto Corsa'da yüksek FPS almak için istiyorum ekran kartını

RT nedir çok bilmiyorum sırf Assetto Corsa'da yüksek FPS almak için istiyorum ekran kartını.

6600 en mantıklısı.

NVIDIA fanboyu değilim yanlış anlaşılmayayım ama DLSS'inde kötü görüntü oluşturduğu durumlar var ama FSR ile kıyasla çok daha iyi.

Çok daha iyi değil ama genel olarak biraz daha iyi ama bu 6600 ile 2060 arasındaki farkı kapatmaya yetmez.

Merhaba arkadaşlar, elimde Ryzen 5 3600 işlemcim ve A320 m-h var. 16 GB G.Skill RAM'im var, ekran kartı almak istiyorum. 2. el de olabilir, ben NVIDIA 2060 diye düşündüm 2. eli 4-5 bin TL arasına bulunabiliyor, genellikle NVIDIA kullandım ve NVIDIA almak istiyorum.

Bende 3600 kullanıyorum hocam alabileceğiniz en iyi ekran kartı ya RX6600 ya da RTX3060 seçim size bağlı ben 6600 almayı düşünüyorum elimdeki RX 5600XT satılınca ikinci ellerde ASUS veya MSI öne çıkıyor 4000 TL'ye var kutulu garantili buldum onu alacağım eğer sadece oyunsa bence 6600 seçin.

Geri
Yukarı