R5 3600 sisteme AM4 anakart önerisi

NLREBORN

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba sistemim şu şekilde:
Gigabyte A320M-S2H
Ryzen 5 3600.
RX5600 XT.
(1X) 8 GB 3200MHz.

Fiyat olarak sistem ile orantılı olacak şekilde 2 adet M.2 slotu olan ve tercihen 4 adet RAM slotu olan bir anakart önerir misiniz? 2. el almayı düşünüyorum ve overclock yapmayı düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Prime B450-Plus alabilirsiniz.
Düzeltme: Tek M.2 slotu varmış.

Gigabyte A320M-S2H
Ryzen 5 3600.
RX5600 XT.
(1X) 8 GB 3200MHz.

Fiyat olarak sistem ile orantılı olacak şekilde 2 adet M.2 slotu olan ve tercihen 4 adet RAM slotu olan bir anakart önerir misiniz? 2. el almayı düşünüyorum ve overclock yapmayı düşünmüyorum.

Bu ürünü kesinlikle tercih edebilirsiniz

Gigabyte A320M-S2H
Ryzen 5 3600.
RX5600 XT.
(1X) 8 GB 3200MHz.

Gigabyte A320M-S2H
Ryzen 5 3600.
RX5600 XT.
(1X) 8 GB 3200MHz.

Bu ürünü kesinlikle tercih edebilirsiniz
Hocam sanırım 2 ram slotu var pardon

4500 TL gibi bir bütçem var. Anakartın yanında bir de 8 GB daha RAM alacağım. Birkaç ay sonra 5600X'e geçmeyi düşünüyorum.

4500 TL gibi bir bütçem var. Anakartın yanında bir de 8 GB daha RAM alacağım. Birkaç ay sonra 5600X'e geçmeyi düşünüyorum.
En dip fiyatlı ürünü istersen bunu öneririm.
Dahili Bluetooth, Wi-Fi ve daha iyi ses yongası istersen de B550 Aorus Elite AX V2 var.

En dip fiyatlı ürünü istersen bunu öneririm.
Dahili Bluetooth, Wi-Fi ve daha iyi ses yongası istersen de B550 Aorus Elite AX V2 var.
Peki bunu önerir misiniz hocam? Benim attığım kart ile Gigabyte B550 Gaming X V2 arasındaki fark nedir?

Peki bunu önerir misiniz hocam? Benim attığım kart ile Gigabyte B550 Gaming X V2 arasındaki fark nedir?

Bu da alınabilir tabii, anakarttan beklentin sadece 2 tane M.2 slotu olması ve işlemciye yetecek olması ise. Ama ARGB portu vs. istiyorsan satıcıya revizyonunu sormalısın. Çünkü bu modelin Rev1.5'inde ARGB portu yok. Diğer revizyonlarında var.

Yeni konular

Geri
Yukarı