R5 3600 sisteme RAM önerisi

Phantomy

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Gigabyte S2H ve Ryzen 5 3600 ile kullanılacak 8 GB RAM alacağım. Şu anlık tek kanal 8 GB alıp yakın zamanda aynı modelden alarak 16 GB çift kanal yapmayı planlıyorum. Aşağıdaki modeli almayı düşünüyordum:

Bu fiyat bandını fazla aşmadan başka RAM önerilerinizi bekliyorum.

Merhabalar. Gigabyte S2H ve Ryzen 5 3600 ile kullanılacak 8 GB RAM alacağım. Şu anlık tek kanal 8 GB alıp yakın zamanda aynı modelden alarak 16 GB çift kanal yapmayı planlıyorum. Aşağıdaki modeli almayı düşünüyordum:

Bu fiyat bandını fazla aşmadan başka RAM önerilerinizi bekliyorum.

O medeli önermiyorum hocam. Önerim biraz tuzlu fakat kaliteli RAM'dır Crucial Ballistix BL8G36C16U4B 8 GB DDR4 3600MHz PC RAM BELLEK CL16 UDIMM « Aison Elektronik Ticaret Sitesi. SSD ve RAM Bellekler , Micron Crucial Ballistix Samsung uygun fiyatlı orijinal ürünler. www.aison.com.trAison Elektronik Ticaret Sitesi. SSD ve RAM Bellekler , Micron Crucial Ballistix Samsung uygun fiyatlı orijinal ürünler. www.aison.com.tr

Teşekkür ederim. Peki site güvenilir midir? Ayrıca 2. RAM' i alırken bu modeli bulabilir miyim, stok sorunu olur mu sizce?

O model iyi değil almanı önermem.
Bundan almanızı öneririm en yakın zamanda 8x2 yapın 8 RAM günümüzde yetersiz kalıyor.

Doğru en kısa zamanda ikinciyi de alacağım. Öneri için teşekkür ederim.

Teşekkür ederim. Peki site güvenilir midir? Ayrıca 2. RAM'i alırken bu modeli bulabilir miyim, stok sorunu olur mu sizce?

Doğru en kısa zamanda ikinciyi de alacağım. Öneri için teşekkür ederim.

Rahat bulursunuz iyi bir modeldir site güvenilirdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı