R5 3600 sisteme soğutucu önerisi

Mchd26

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Yeni bir sistem siparişi verdim ancak aklımda küçük bir soru işareti oluştu. Sizce Ryzen 5 3600 model bir işlemciyi verimli bir şekilde kullanmamı sağlayacak soğutucu modeli nedir? Örneğin "sıvı soğutma al şu modeli tercih et" gibi tavsiyelerinizi bekliyorum. Sistemimin donanım şeması şu şekildedir:
(Mimari projelerin renderı ve bazen de oyun için tercih ettim.)
(Bu sistemi 11.250 TL'ye 05/07/2021 de Gamegaraj'dan satın aldım. İlerde belki alacak arkadaşlarımıza fikir olur diye paylaşıyorum.)

Pc Siparişim.png

RGB takıntım çok yok şu an tek ihtiyacım işlemcimi maksimum verimde kullanmak. Sıvı soğutma sistemlerini hiç kullanmadım eksileri artıları nedir biraz araştırdım ama hep kısa süreli denenmiş, uzun vadede neler getireceği konusunda endişem var. İlgin için teşekkür ederim listeye yazıyorum ürünleri.😊

RGB takıntım çok yok şu an tek ihtiyacım işlemcimi maksimum verimde kullanmak. Sıvı soğutma sistemlerini hiç kullanmadım eksileri artıları nedir biraz araştırdım ama hep kısa süreli denenmiş, uzun vadede neler getireceği konusunda endişem var. İlgin için teşekkür ederim listeye yazıyorum ürünleri.😊

Technopat'ta Corsair sıvı soğutma 6 yıl sorunsuz kullanıldı :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı