R5 3600 sisteme yükseltme önerisi

Şu anlık AMD düşünmüyorum.

Ama düşüncem dediğiniz bana da mantıksız gelmedi.

O zaman alınabilir, 2060'ta bakabilirsiniz. Bu arada PSU'nun fiyatı pahalı bence, aynı fiyata 750W PSU'lar bile var. @shinei

Tamamdır teşekkürler.

O zaman alınabilir, 2060'ta bakabilirsiniz. Bu arada PSU'nun fiyatı pahalı bence, aynı fiyata 750W PSU'lar bile var. @shinei

Tamamdır teşekkürler 2060'ın fiyatı biraz pahalı indirime girerse onu alırım.

Bu arada aşağıda yazan sizin sisteminiz mi? Eğer seninkiyse hoşuma gitti önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama düşüncem dediğiniz bana da mantıksız gelmedi.

Tamamdır teşekkürler.

Bu arada aşağıda yazan sizin sisteminiz mi? Eğer seninkiyse hoşuma gitti önerir misiniz?
Evet hocam benim sistemim imzadakinden bahsediyorsanız, ben sistemi kampanyalı fiyattan 10.000TL'ye almıştım, daha pahalı olsaydı almazdım. Seçenek olsa ekran kartını da değiştirebilirdim ama seçenek yoktu. Çoğu oyunda memnun ediyor ama RX6600 3050'ye göre çok daha iyi, eğer imkanım olsa 3050'yi satar 6600 ya da 6600XT gibi bir karta geçerdim.

İşlemcim AMD 5 3600. ekran kartım RX 560. birçok oyunu iyi ayarlarda oynayabiliyorum ama okul bittiğinde bilgisayarımı geliştireceğim. CPU aynı kalacak ama ekran kartı olarak teknolojilerinden dolayı hem NVIDIA hem de bütün oyunlarda Ultra oynatcak bir ekran kartı arıyorum. Şu an GIGABYTE GeForce RTX 3050 EAGLE GDDR6 8GB 128 Bit Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu fena değil gibi. İşlemcim ve bu ekran kartıyla olan testlere baktım. İyi gibi duruyor. Ayrıca 8x2 GB bir RAM ve Power Supply almayı düşünüyorum. İzlediğim oyun testinde RAM olarak CORSAIR CMG16GX4M2D3600C18 16GB (2x8GB) DDR4 3600 MHz C18 VENGEANCE RGB RS bunu, Power Boost olarak https://www.akakce.com/power-supply/en-ucuz-asus-rog-strix-550g-550w-fiyati,661035209.html bunu kullanıyorlardı. Sizce bunları alınır mı? Yoksa başka bir ekran kartı, RAM'ya da Power Supply mı almalıyım?

Bunlara bakmanız daha iyi olacaktır. RAM'i RGB istediğinizi düşünerek attım. Hemen hemen aynı fiyata geliyor attıklarınızla.

Yeni konular

Geri
Yukarı