R5 3600 sistemin fan hızı nasıl ayarlanır?

Çok basit. Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamalar ve özellikler>Dragon Center>Kaldır. Daha sonra aynı yerden MSI SDK kaldır. Yeniden başlat. Dragon Center gitmiş olacak.
Bilmiyorsanız yorum yapmayın. Bilmiyorum demekten çekinmeyin.
Aşağıya bıraktığım videoda nasıl kaldırıldığı. Yanlış bilgi verdiğiniz mesajı silin lütfen. Önce kurdum, sonra kaldırdım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Denedim fakat olmadı. Bilmiyor olsaydım zaten yazmazdım. Bik bik yapmanın faydası yok, takıntılıysanız raporlarsınız.
Bana kaldır diyen adamın açtığı konulara bak.
Çok basit. Ayarlar>Uygulamalar>Uygulamalar ve özellikler>Dragon Center>Kaldır. Daha sonra aynı yerden MSI SDK kaldır. Yeniden başlat. Dragon Center gitmiş olacak.
Aşağıya bıraktığım videoda nasıl kaldırıldığı. Yanlış bilgi verdiğiniz mesajı silin lütfen. Önce kurdum, sonra kaldırdım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
a

Madem kalabiliyor, ben dediklerinizin aynısını yaptığımda neden hala durduk yere işlemci hızımı sabitliyor. Dragon Center olmadığı halde.

Son düzenleme:
işlemci hızımı sabitliyor. Dragon Center olmadığı halde
İşlemci hızının sabitlenmesi ve Dragon Center kalkmaması arasında dünya kadar fark var. Dragon Center işlemci hızını durduk yere sabitlemez. İçinde seçtiğin profiller sabitler. Ayrıca bios diye bir şey duydun mu? Hani orada ayarlar yapılabiliyor. Bir de Windows'ta işlemci minimum-maksimum saat hızları ayarlanabiliyor. Dragon Center bal gibi kalkıyor. Sizin sorununuz farklı. Bunun için konu açın.
Bana kaldır diyen adamın açtığı konulara bak.
Ahahahaha. Açtığım konularda ne varmış?
İşlemci hızının sabitlenmesi ve Dragon Center kalkmaması arasında dünya kadar fark var.
Benim işlemci hızımda sabit. Fakat bunun bios üzerinden açtığım core boost ile alakası var.
1622597860832.png

Son düzenleme:
İşlemci hızının sabitlenmesi ve Dragon Center kalkmaması arasında dünya kadar fark var. Dragon Center işlemci hızını durduk yere sabitlemez. İçinde seçtiğin profiller sabitler. Ayrıca bios diye bir şey duydun mu? Hani orada ayarlar yapılabiliyor. Bir de Windows'ta işlemci minimum-maksimum saat hızları ayarlanabiliyor. Dragon Center bal gibi kalkıyor. Sizin sorununuz farklı. Bunun için konu açın.

Ahahahaha. Açtığım konularda ne varmış?

Benim işlemci hızımda sabit. Fakat bunun bios üzerinden açtığım core boost ile alakası var.
Eki Görüntüle 1052053
Yaş maksimum 15.

Ok. Kesin 15. Aynen kanka.
Bak kardeşim, Dragon Centerdaki modlardan dolayı olduğunu biliyorum, ama ben kaldıramadım, kalksa bile işlemci hızı hala silent moddaki gibi 2.20Ghz'di. Ayrıca Bios nedir ne değildir biliyorum, sen mesajını sil, labale labale konuşarak bir yere varamazsın, kanka falan hayırdır, birdahakine daha dikkatli ol tamam mı abicim.
Ok. Kesin 15. Aynen kanka.

Bilmediğimiz konularda konuşalım, aksi ispatlanınca başka bi şey savuralım. O da alakasız olunca yaştan vurmaya çalışalım. Eki Görüntüle 1052104
15 yaşında üni okuyorum kanka :D
Ben sana daha ağzımı açmıyorum. Hala anlatamıyorum, daha doğrusu anlamıyorsun, son kez diyorum daha yazmıyorum, Dragon Center bende kalkmadı, istersen heceleyerek anlatayım, bu arada üni falan demişsin eminim alakan yoktur, sen laptopa masaüstü Windows kurmaya devam et en iyisi, keşke gerçektede klavyedeki gibi konuşsanız...

Son düzenleme:
sen laptopa masaüstü Windows kurmaya devam et en iyisi, keşke gerçektede klavyedeki gibi konuşsanız
OPDJQWOPJQWOPDJQW. Gerçekten bilmeden konuşuyorsun. O konu benim değil, başkasının konusu :D Gerçekte de klavyedeki gibi konuşuyorum. 10 Mart 2001 doğumluyum. 20 yaşındayım. Yazılım mühendisliği okuyorum.
Laptopa masaüstü Windows kurmak konusu bana ait değil demiştim. Sen bir okuduğunu anlama problemine sahipsin ve en kısa sürede çözüme ulaştırman gerek. Madem kaldıramıyorsun, işlemcin sabit hızda kalıyor, konu oluştur.
Aşağıya linkini bıraktığımda senin gerçekten okuduğunu anlama probleminin olduğunun net bir kanıtıdır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı