R5 3600 soğutucu tavsiyesi

Ne ses yapıyor ne soğutma yönünden eksik kalıyor. Ben vatanbilgisayar'dan indirimde 507 TL ye almıştım RGB takıntım yok ve çok memnumun.
Bende biraz var o takıntı ondan dolayı da biraz böyle durumlar
Ne ses yapıyor ne soğutma yönünden eksik kalıyor. Ben vatanbilgisayar'dan indirimde 507 TL ye almıştım RGB takıntım yok ve çok memnumun.
Peki son bisey daha sorma istiyorum tekrar kusura bakmayın. AMD wraith max sogutucusu yeterli olur mu kasa hava akışını saymazsak onu bi sekilde ayarlayacagim

Son düzenleme:
Wraith max stock değerlerde ortalama performans gösteriyor. Sizin durumunuzda core performance boost kapatıp kullanmak daha akıllıca olur. İlerde iyi bir hava akışına sahip kasa ve soğutma sistemine geçtiğinizde tekrar aktif edebilirsiniz.

.
Bunu önerebilirim.

Benim sistemimde de bu ürün mevcut ve bir kez olsun problem yaşamadım. Fan ayarlarınızı yaptıktan sonra ne demek istediğimi gayet iyi anlayacaksınız. Tavsiye ediyorum.

Hocam şöyle söyleyeyim bütün bileşenleriniz cam hava almayan bir kasanın içinde. İçerdeki ısınan hava ile aynı bir sera etkisi yapıyor. Ön camı falan söküp deneyin sıcaklığın düşmesi lazım.
Bi deneyeyeyim hocam peki sizce xigmatek aurora 240 modeli nasildir
Hocam şöyle söyleyeyim bütün bileşenleriniz cam hava almayan bir kasanın içinde. İçerdeki ısınan hava ile aynı bir sera etkisi yapıyor. Ön camı falan söküp deneyin sıcaklığın düşmesi lazım.
Hocam bide r5 3600 e 120 mm yeterli mi yoksa 240 mi almaliyim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı