R5 3600 stoklara ne zaman girer?

Buradan en ucuz fiyatı bulup alabilirsiniz.
Hocam orayı ben de biliyorum. Ama tanımadığım etmediğim satıcılar güvenmediğim. Ne hepsiburada kendi satıyor ne de amazon kendi satıyor. Özellikle Amazon'da hiç işlemci yok amd tarafında.

Hocam orayı ben de biliyorum. Ama tanımadığım etmediğim satıcılar güvenmediğim. Ne hepsiburada kendi satıyor ne de amazon kendi satıyor. Özellikle Amazon'da hiç işlemci yok amd tarafında.
Tanımanız gerekmez satıcıyı. Sonuçta N11, Gittigidiyor gibi aracı firmalar oluyor. Mağdur olmamanız için uğraşırlar olsaı bir sorunda.

Tanımanız gerekmez satıcıyı. Sonuçta N11, Gittigidiyor gibi aracı firmalar oluyor. Mağdur olmamanız için uğraşırlar olsaı bir sorunda.
Hocam vallahi siz öyle düşünüyorsunuz da reklam yapmak için söylemiyorum Amazon'dan sonra diğerlerine pek güvenmiyorum.
Sorun stoktan ziyade R5 3600'ün gittiği fiyattır. Son 2 aydır 1600 TL'yi aşıp 1900 TL'yi gördüğü için asla bu paraları etmeyeceğini düşünüyorum. Bence İncehesap'ın Cuma indirimlerini gözlemleyin.
Doğru hocam haklısınız. Bakayım var mı b450m mortar ile önerebileceğiniz?

Doğru hocam haklısınız. Bakayım var mı b450m mortar ile önerebileceğiniz?
Mortar varsa bu iş R5 5600X'e kadar gider zaten. He onun fiyatlarını da mantıklı bulmuyorum ama 1900 TL'ye R5 3600 alacağıma 2200-2300 TL'ye R5 5600X kovalamayı tercih ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı