R5 3600 ve 1050 Ti oyun performansı

İşletim sistemi
Windows 10
Ben RX560 ile dediğim değeri alıyorum siz daha iyi alırsınız.
Sabit 75 FPS alıyor, daha üstünü de alıyordur ama adam sabitlemiş.
Merhaba, Warzone oyununu oynuyorsan yüksek ve düşük ayarlarda test etme şansın var mı?
Bu arada GTX 1050 Ti günümüz şartları göz önüne alındığında çok vasat bir kart değil.
Warzone oynamıyorum şuanlık, param bitti :D. Ağustos ayında alacağım.
Yahu oyun f2p imiş ahahaha. Denerim hocam
odinn361
yüklediğimde size yazarım eklerseniz.

Aslında istediğim değerler bunlar değil fakat, bu eski karta göre bence gayet iyi değerler. RTX3060 düşünüyorum piyasa düzelince. Umarım Forza'da dediğiniz değerleri alırım.
Abim beklemedi ve 1050 Ti Phoenix'den 2060'a geçtim :( Ama gerçekten hakkı hala yenen bir kart. Rahat rahat iş görüyor. Sessiz çalışıyor vs.
Warzone oynamıyorum şu anlık, param bitti.
Warzone Free To Play bir oyun aslında bakabilirsin.

Abim beklemedi ve 1050 Ti Phoenix'den 2060'a geçtim :( Ama gerçekten hakkı hala yenen bir kart. Rahat rahat iş görüyor. Sessiz çalışıyor vs.
Aşırı sessiz hatta. Benim kartım tek fanlı bir model belki ondandır. Isınmıyor bile kart. 60 dereceyi geçtiğini görmedim.
Warzone Free To Play bir oyun aslında bakabilirsin.
Evet, şimdi fark ettim :D. COD olunca vardır bir 200 dedim ama yokmuş.

Aşırı sessiz hatta. Benim kartım tek fanlı bir model belki ondandır. Isınmıyor bile kart. 60 dereceyi geçtiğini görmedim.
Bendeki de tek fanlıydı. 65Watt güç çekiyordu, 2060'a geçince 150W+ güç çekmeye başlayınca hafiften bir uçak kalkışını andıran bir ses geliyor kasadan. Tabi ki bu ekran kartından değil PSU'dan büyük ihtimalle ama canım 1050 Ti'ım hiç ses çıkarmazdı, ses çıkmasına da sebep olmazdı gariban :D

Bendeki de tek fanlıydı. 65Watt güç çekiyordu, 2060'a geçince 150W+ güç çekmeye başlayınca hafiften bir uçak kalkışını andıran bir ses geliyor kasadan. Tabi ki bu ekran kartından değil PSU'dan büyük ihtimalle ama canım 1050 Ti'ım hiç ses çıkarmazdı, ses çıkmasına da sebep olmazdı gariban :D
Acaba 3060'a 600W PSU yeterli midir?

Hocam peki 2060'dan memnun musunuz? 3060 yerine 2060 alsam DLSS ile sizce ne kadar gider?
2060 gayet yeterli ve güzel bir kart, özellikle 1080p oynuyorsanız.
DLSS teknolojisi kartı resmen bir iki nesil öteye taşıyor. Fiyat farkı çok yoksa 3060 alın ancak çok fiyat farkı varsa 2060 işinizi görür.

2060 gayet yeterli ve güzel bir kart, özellikle 1080p oynuyorsanız.
DLSS teknolojisi kartı resmen bir iki nesil öteye taşıyor. Fiyat farkı çok yoksa 3060 alın ancak çok fiyat farkı varsa 2060 işinizi görür.
Aman oyunlarda 144+ FPS olsunculardan değilim ben. 3A oyunlarda 60FPS üstü versin yeter. 2060 da verecektir diye düşünüyorum.

Hocam peki 2060'dan memnun musunuz? 3060 yerine 2060 alsam DLSS ile sizce ne kadar gider?
Eğer bu fiyatlarla alacaksan alma benim gibi kafanı taşlara vurursun. DLSS'i ise şöyle özetleyim.

Cyberpunk'da Ultra Ayarlar, RTX Ultra'da;

DLSS Kapalı: 5-10 FPS
DLSS Açık: 40 FPS

Ultra Ayarlar, RTX Yüksek;

DLSS Kapalı: 5-10 FPS
DLSS Açık: 50-60 FPS

Ultra Ayarlar, RTX Kapalı

DLSS Kapalı: 20 FPS
DLSS Açık: 50-60 :)
Aman oyunlarda 144+ FPS olsunculardan değilim ben. 3A oyunlarda 60FPS üstü versin yeter. 2060 da verecektir diye düşünüyorum.
Ben çoğu oyunda 60+ alıyorum, sorun yaşamazsınız ama biraz sabredin.

Geri
Yukarı