R5 3600 ve 1660S Valorant'ta kaç FPS vermeli?

İşletim sistemi
Windows 10
Yonga seti galiba ismi hocam onu kurmuştumda eski sürümlerle falan çakışmış olabilir mi?

Hocam yonga seti dediğiniz zaten chipset demek. Farklı bir sürücü değil, bende Ryzen 5 1600 AF kullanıyorum, tek yüklediğim sürücü sizinde resmini attığınız chipset sürücüsüdür, başka da bir sürücü elle kurulmadı.

Hocam yonga seti dediğiniz zaten chipset demek. Farklı bir sürücü değil, bende Ryzen 5 1600 AF kullanıyorum, tek yüklediğim sürücü sizinde resmini attığınız chipset sürücüsüdür, başka da bir sürücü elle kurulmadı.

https://www.amd.com/en/support hocam bu siteden driver indirmiştim de.
Hocam bu program sizde yüklü mü? Yüklü ise sürümü kaç?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (87).png
    Ekran Görüntüsü (87).png
    5 KB · Görüntüleme: 27

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (89).png
    Ekran Görüntüsü (89).png
    26,1 KB · Görüntüleme: 28
Adres doğru hocam buradan indirecektiniz zaten, o konuda içiniz rahat olsun, sistem yonga setiniz günc.

Hocam %appdata% yazınca çıkan AMD dosyasında bu programlar var.

Hocam Windows Update'ye gelince güncelleyeceğim zaten.

AMD dosyasında onların olması normal, kurulum yaparken bir takım dosyalar kuruyor sisteme onlar kurulum dosyaları yani, onları silmeniz bir şey ifade etmeyecektir. Hocam çok uzatmadan son olarak yazayım, chipsetiniz günceldir aklınız takılmasın.

@Draugr

Konuyu hortlatıyorum. Son güncelleme sonrası en az 200 FPS aldım breeze rekabetçide ama benim kartı neredeyse 70 derecelere kadar çıkıyor. Isınan bir model.

Not: Haritadan haritaya değişiyor.

Geri
Yukarı