R5 3600 ve 1660S Valorant'ta kaç FPS vermeli?

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam bende zaten eskiden oynarken en fazla 150'lere düşüyordu. Problem yapmıyordum ama artık ölüm maçında 170'i zor görüyor.

İşte bu noktada oyunun optimizasyonu vs giriyor devreye, bir de sürekli güncellenen oyunların bu tarz problemleri de olabiliyor. Çok fazla insan oynuyor, çok fazla sistemde çalışmak zorunda, sürekli Config dosyası ayarla, optimize et derken var olanıda bozabilirsiniz, oyun bundan dolayı eskisi gibi FPS vermiyor olabilir, diğer oyunlarda herhangi bir şikayet yoksa, artık yeni güncellemelerle düzelmesini beklemesiniz.👍

Bende eski Technopat hesabımın şifresini unuttum.

B450M S2H v2.

Aynı kartı bende kullanıyorum, chipset genellede Windows Update kendi kuruyor ama eski de kurmuş olabilir, aygıt yöneticisinden kontrol edebilirsiniz. Sistem aygıtları sekmesi altından AMD PCI olanın tarihine bakabilirsiniz, resim atarsınız daha iyi olur.

Aynı kartı bende kullanıyorum, chipset genellede Windows Update kendi kuruyor ama eski de kurmuş olabilir, aygıt yöneticisinden kontrol edebilirsiniz. Sistem aygıtları sekmesi altından AMD PCI olanın tarihine bakabilirsiniz, resim atarsınız daha iyi olur.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (85).png
    Ekran Görüntüsü (85).png
    72,4 KB · Görüntüleme: 25
Örnek olarak en güncel chipset şudur, B450M S2H V2 tabii revizyonda önemli kutusunun üzerinde yazar zaten.

Chipset.png

Chipset.png
Güncel hocam sizinde, chipsetle alakalı olacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı