Satılık R5 3600 ve 5700 XT sistem

whitteboy

Hectopat
Daha fazla  
4-5 ay önce topladım. Hepsinin kutusu ve faturası mevcuttur. İş yüzünden fazla oynayamadım ve evlendiğim için artık hiç vakit bulamıyorum. Az da olsa pazarlık yapılır. Şu anda toplasanız 12-13 bin TL'ye zor toplanır. Yeni evliyim, ev eşyası alacağım için satılık.

Özellikler;

AMD Ryzen 5 3600 soket AM4 MPK işlemci.

Gigabyte B450 Aorus Elite soket AM4 DDR4 Gaming anakart.

Team t-Force Vulcan TUF Gaming alliance 16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz.

XFX RX 5700 XT THICC III 8 GB GDDR6 Gaming ekran kartı.

James Donkey JD1024 1TB NVMe M.2 PCI-e SSD disk.

Gamepower Wraith ARGB Gaming ATX kasa.

Gamepower GP-650 80+ Bronze 650W Power Supply.

SteelSeries QCK+ limited CS:GO howl Edition Gaming mousepad.

James Donkey JD27FG1MS144 27" 1ms 144Hz Full HD FreeSync Gaming monitör.

GamePower Devour 16000DPI 8 tuş kablolu-kablosuz profesyonel e-sports RGB modüler Gaming mouse.

James Donkey 610S Rainbow aydınlatmalı Black/Blue Switch ing Q USB Gaming mekanik klavye.

James Donkey 712 siyah 7.1 Surround RGB Gaming kulaklık.

Sistem komple satılıktır, parça satışı yoktur. Pazarlık ciddi alıcıya olur.

Fiyat: 9.850.

Dosya Ekleri

• IMG-20200910-WA0008.jpg
    IMG-20200910-WA0008.jpg
    226,5 KB · Görüntüleme: 70
XFX RX 5700 XT THICC III 8 GB GDDR6 Gaming ekran kartını ayrı satar mısınız?

PSU birazcık üzdü ama haricinde parçalar çok iyi, ekran kartını ben de kullanıyorum, ekran kartını merak eden olursa kasalarına sığması durumunda alınabilecek en iyi 5700XT olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Fiyatı da uygun. Hayırlı satışlar. @Webcam kullanan insan hocama bu sistem yakışır :).

PSU birazcık üzdü ama haricinde parçalar çok iyi, ekran kartını ben de kullanıyorum, ekran kartını merak eden olursa kasalarına sığması durumunda alınabilecek en iyi 5700XT olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Fiyatı da uygun. Hayırlı satışlar. @Webcam kullanan insan hocama bu sistem yakışır :).
Çok ısınıyor diyorlar. Sizde durum ne?

Çok ısınıyor diyorlar. Sizde durum ne?
Kasam minimal hava akışı modundayken bile 75-77 gördüm maksimum. Yan paneli açında 70 görmüyor (dışarısı 45 derece değilse). Tabii kasaya hava girmeyince fanlar biraz sesli moda geçiyorlar ama işlerini iyi yapıyorlar. Sesliden kasıt da yine çift fanlı bir gaming laptopun turbo moduna yaklaşmaz, kulaklıkta zaten duymak mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı