R5 3600 ve GTX 1660 SUPER PC Toplama

mreskl1

Hectopat
Daha fazla  

Bugün bu iki ürünü Vatan'dan alınacaktır. R5 3600 için anakart önerisi + kasa PSU ile birlikte almalı mıyım?
Bütçem 4500-5000. Oyun için topluyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
kanka aynı sistemi topluycaz neredyse ben bulabilirsem MB511 RGB alıp ayrı olarak ta 650W 80 Plus Bronze PSU alacağım anakart olarak TUF B450 PRO düşünüyordum 1000 liraya çıkmış. Neredeyse aynı fiyata msiB450 Tomahawk Max var onu almak daha mantıklı sadece kasa için 4000 TL bütçe belirledim aşmam mümkün değil inşallah yetirebilirim

Arkadaşlar, lütfen MB511 almayın. Ön fanları o kadar sesli çalışıyor ki, gerçekten inanılmaz ya. Anakart'a bağlasanız bile önü açık olduğu için sessiz çalışacağını sanmıyorum. Corsair Carbide Spec Delta almanızı tavsiye ediyorum ben, inanılmaz sesli çalışıyor.

Arkadaşlar, lütfen MB511 almayın. Ön fanları o kadar sesli çalışıyor ki, gerçekten inanılmaz ya. Anakart'a bağlasanız bile önü açık olduğu için sessiz çalışacağını sanmıyorum. Corsair Carbide Spec Delta almanızı tavsiye ediyorum ben, inanılmaz sesli çalışıyor.
[/QUOTE hava akışı mb511 kadar iyimi çünkü çok küçük bi slan mesh gibi gözüküyor ama sağlam kasa
Hava akışı mb511 kadar iyimi ama sağlam bi kasa diyebilirim

O kasanın önü kapalı olduğu için serin çalışacağına emin değilim hava akışı sıfır diyorlar MSI MAG forge 100R de alınabilir geçende İtopya'da indirimde 390 liraydı sanırsam.

Onca alan insan boşuna mı alıyor Corsair'i değerli kardeşim benim. Sen beni dinle, 3 derece sıcaklık farkı için kulağınızı tırmalayan bir sese gerek yok. Hem yüksek performanslı, hem de bir o kadar serin bir kasa Corsair Spec Delta.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı