R5 3600 ve RTX 2060 FPS ve takılma sorunları

Cavid997

Hectopat
Merhaba. PC'yi yeni toplattim. Driver'lerinin guncel oldugunu dusunuyorum.(Aygıt yonetıcısınden hepsıne baktım en son surum dıyor. Baska yontemı varsa tabı bılmek ısterım) ayrica isinma ve saire gibi problemide yok maksimum yukte -73derece GPU -60-70 arasi CPU oluyor. Ayrica Win 10nun yeni 2004 versiyonunu kullaniyorum. Oyunlarda bahsettigim gibi drop oluyor cok nadirde olsa. Ama CS GO'da iyice sikmaya basladi. En dusuk ayarlarda ve 1024#768'e oynamama ragmen FPS 300 sabitlememe ragmen (ki sabitlemesem 600 FPS bile aliyor) FPS dususleri ve saliselik droplar yiyorum. Oynadigim diger oyunlarda da cok farkedilmeyecek olsa da var. Ve bu benim canimi sıkıyor. Ne de olsa o kadar para verip sıstem topluyoruz. Bu srun sıstemle ılgılı bence bır terslık oldugunu hıssedıyorum. Cunkı formattan once boyle bırsey yoktu. Bu konuda bılgılı arkadaşların yardımını bekliyorum. Ne sorunuz varsa bılgılendıremedıgım, buyurun sorun cevaplarım seve seve.

R5 3600
RTX 2060
16 GB 3000 MHz RAM
240 SATA SSD
2 TB HDD falan fılan.
Windows 10 2004.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı