R5 3600 ve RTX 2060 Düşük FPS

BayhanRapper

Hectopat
Arkadaşlar topladığım bilgisayarda yeteri kadar yüksek FPS alamıyorum. BF1'de 60 80 arası, PUBG'de 90, Apex'de 100 falan alıyorum. Optimize falan da yaptım, driver güncel. Sorunum ne olabilir acaba?
Sistem:
CPU: R5 3600
MB: ASUS B450M dragon
GPU: ROG STRIX 2060
RAM: Corsair (8x2) 3000MHz
240GB SSD, 1TB sabit disk
700W PSU

Arkadaşlar topladığım bilgisayarda yeteri kadar yüksek FPS alamıyorum. BF1'de 60 80 arası, PUBG'de 90, Apex'de 100 falan alıyorum. Optimize falan da yaptım, driver güncel. Sorunum ne olabilir acaba?
Sistem:
CPU: R5 3600
MB: ASUS B450M dragon
GPU: ROG STRIX 2060
RAM: Corsair (8x2) 3000MHz
240GB SSD, 1TB sabit disk
700W PSU
MSI Afterburner ile oyun içi sıcaklık ve kullanım değerlerini paylaşın lütfen. Bir de kullandığınız PSU'nun marka ve modeli nedir ?

MSI Afterburner ile oyun içi sıcaklık ve kullanım değerlerini paylaşın lütfen. Bir de kullandığınız PSU'nun marka ve modeli nedir ?
sorunu galiba buldum ekran kartım 77 dereceye dayanıyo oyundayken
onun dışında ekran kartı en fazla 70 i görüyorum ama işlemci sıcaklığını göremiyorum

onun dışında ekran kartı en fazla 70 i görüyorum ama işlemci sıcaklığını göremiyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video yardımıyla tekrar deneyin. Tüm değerler açık şekilde, oyun içi ekran görüntüsü paylaşın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video yardımıyla tekrar deneyin. Tüm değerler açık şekilde, oyun içi ekran görüntüsü paylaşın.
denedim bunları farklı uygulamar indirdim sadece bios ekranında gözüküyo cpu sıcaklığı

Ekran değil ana kart özür dilerim

Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• 648F95B4-E5AA-43B4-BD34-7C6A5882D0FF.jpeg
    648F95B4-E5AA-43B4-BD34-7C6A5882D0FF.jpeg
    1,3 MB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı