R5 3600 ve RTX 2060 mavi ekran hatası

• Konuyu başlatan Bell
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 579

Bell

Hectopat
Daha fazla  
Son günlerde mavi ekran hataları yiyorum. Ne yapacağımı bilemedim, yardımcı olabilir misiniz?
Sistemim Ryzen 5 3600, RTX 2060, 16 GB RAM.

link düzeltildi.

Son düzenleme:
Yapacağınız ilk şey dosyaları sıkıştırıp tek link üzerinden atmak. İkincisi de herkese açık olarak paylaşmak. Sonrasına bakarız. Dosyaları sıkıştırıp ayarları aşağıdaki gibi yapın.

Ek Açıklama 2020-08-16 103509.png

dosyalar bakamıyorum, erişim istiyor. Ama bakamdan şunları söyleyebilirim: Mavi ekran hataları genellikle 3.parti bir yazılımın Windows'ta yönetici hesapla bilgisayarda değişiklikler yapması yada istemsiz kapatma sonucu doğar. Tabii bunları güncelleme eksiklikleri, windows kurulumunda yaşanan sıkıntılar diye milyon şey sayabiliriz. En iyisi sizin bilgisayara format atmanız hocam.
Son günlerde mavi ekran hataları yiyorum. Ne yapacağımı bilemedim, yardımcı olabilir misiniz?
Sistemim Ryzen 5 3600, RTX 2060, 16 GB RAM.

Minidump dosyaları:

Artı -1 Eksi
RAM'lerde hata varsa ya da HDD'de bad sector varsa onları da format çözecek değil mi? Her şeye format önermeyiniz.
ben zaten en başta "dosyalara bakmadan" ve "abii bunları güncelleme eksiklikleri, windows kurulumunda yaşanan sıkıntılar diye milyon şey sayabiliriz" şeklinde cümleler kullandım. Ben saece öneride bulundum. Mavi ekran hatasının ERRCODE'na bakmadan bir şey diyemeyiz.

Geri
Yukarı