R5 3600 ve RTX 2060S sistem nasıldır?

Giriş seviye bir sıvı soğutma yerine Arctic Freezer 34 Duo öneririm. Kendim de kullanıyorum çok memnunum. PSU için minimum 550W olmalı. 600-650 W +Bronze almanız daha iyi olur.

Giriş seviye bir sıvı soğutma yerine Arctic Freezer 34 Duo öneririm. Kendim de kullanıyorum çok memnunum. PSU için minimum 550W olmalı. 600-650 W +Bronze almanız daha iyi olur.
Arctic Freezer 34 Duo sipariş verdim . Önerilerinizi dikkate aldım . Teşekkür ederim. + 8 gb ram takviyesi de yapacağım. Bir sonraki ay psu ve daha sonraki ay da kasayı değiştirmeyi düşünüyorum.

Kasa için alıcı var kasayı yarın vereceğim. Bu akşam veya yarın kasa ve PSU siparişi vermek istiyorum. İnidirmler de bolca mevcut. Acil olarak kasa ve PSU önerisi verebilir misiniz? Uzun ömürlü olsun istiyorum.
-Anakartım mATX,
-Ryzen 5 3600 işlemci,
-RTX 2060 Super ekran kartı,
-3600 MHz 2x8 RAM mevcut.

High Power 600W 80 + Gold performance GD aktif PFC güç kaynağı.
MSI Mag Forge 100 r yeterli olur mu?

Son düzenleme:
Kasa için alıcı var kasayı yarın vereceğim. Bu akşam veya yarın kasa ve PSU siparişi vermek istiyorum. İnidirmler de bolca mevcut. Acil olarak kasa ve PSU önerisi verebilir misiniz? Uzun ömürlü olsun istiyorum.
-Anakartım mATX,
-Ryzen 5 3600 işlemci,
-RTX 2060 Super ekran kartı,
-3600 MHz 2x8 RAM mevcut.

High Power 600W 80 + Gold performance GD aktif PFC güç kaynağı.
MSI Mag Forge 100 r yeterli olur mu?
Yeterli olur. İkisi de kaliteli ürünler, pişman olacağınızı sanmam. İleride sistemi yükseltmeyi düşünürseniz diye bütçe konusunda sıkıntı yoksa 750w 80+ Gold olanı da tercih edebilirsiniz. 150 lira civarı fark var sanırım.

Yeterli olur. İkisi de kaliteli ürünler, pişman olacağınızı sanmam. İleride sistemi yükseltmeyi düşünürseniz diye bütçe konusunda sıkıntı yoksa 750w 80+ Gold olanı da tercih edebilirsiniz. 150 lira civarı fark var sanırım.
750W olanı tercih edebilirim. Son bir soru daha sormak istiyorum. Rgb benim için önemli değil. 100R ile 101 M arasında performans farkı olur mu soğutma daha mı iyi olur 101 M de +1 fan mevcut

Ben olsam 101M alırdım. 100R ile arasındaki fark +1 fan ve yazılım üzerinden RGB kontrolü diye biliyorum. RGB önemli değil demişsiniz zaten o yüzden 101M alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı